СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Новинка в асортименті: кам’яне вугілля

 

Аномально тепла зима - не привід розслаблятися. Попри примхи погоди, ми радимо все ж задуматися про опалення житла. Тим паче, нещодавно товарний асортимент Гріко поповнився кам’яним вугіллям марки Д з Казахстану.

Це вугілля видобувають у Майкубенському басейні (Казахстан). Літера Д в маркуванні означає, що вугілля довгополуменеве. Тобто здатне горіти довго, виділяючи при цьому велику кількість тепла. Цю марку вугілля найкраще використовувати для опалення будинків.

Розмір фракції вугілля - 40-80 мм. Це є найбільш оптимальним для більшості споживачів. Таке кам'яне вугілля чудово підходить як для традиційної печі в приватному будинку, а також виступає в якості твердого палива для котлів в міні-котелень для багатоповерхівок, садочків, шкіл, дач, заміських будинків тощо. Завдяки низькій зольності (менше 10%) і низькому вмісту сірки (до 1%) кам'яне вугілля відноситься до екологічно чистого виду твердого палива і відповідає найвищим вимогам європейських стандартів.

Детальніше: Новинка в асортименті: кам’яне вугілля

З Днем Державного Прапора України!

Група компаній Гріко вітає українців з Днем Державного Прапора та прийдешнім Днем Незалежності України!

Наш прапор - це символ духу і свободи, звершень та перемог, котрі відбулися упродовж 28 років незалежності України. Тому пишаймося своєю державою та віримо тільки у краще майбутнє! Слава Україні!

 

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top