СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Фестиваль молодих архітекторів ARCHIVISION

19-20 жовтня 2017 р. у Центрі культури “Вернісаж” у Чернівцях тривала виставка робіт учасників IV Міжнародного Молодіжного Архітектурного фестивалю ARCHIVISION 2017, організаторами якого є компанія “Кнауф-Україна” та Національна спілка архітекторів України за підтримки громадських, державних і приватних установ і організацій.

 На виставці були представлені проекти дизайну інтер'єрів, спорудження та реконструкції будівель та промислових об’єктів, комплексного перетворення територій, які найбільш точно й комплексно відображають якісне покращення середовища перебування шляхом його перетворення за допомогою сучасних технологічних рішень компанії KNAUF та партнерів конкурсу.

 Група компаній «ГріКо», як партнер фестивалю, окремою премією відзначила роботу Вікторії Головещенко – проект комплексу сортування та спалювання твердих побутових відходів шляхом піролізу. На думку експертів нашої компанії дана робота є інноваційною та надзвичайно актуальною для Чернівців.

 Сподіваємося, що задуми молодих архітекторів будуть втілені в життя.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top