СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Продукція ТМ Atlas – гарантія довершеного результату за будь-яких умов

Шукаєте якісні матеріали для роботи з керамічною плиткою? Тоді вам до нас! Надійна та якісна продукція польської ТМ Atlas суттєво покращить та пришвидшить ремонт чи будівництво. А відтак – гарантує відмінний результат роботи.

Асортимент продукції Atlas, представлений у Grico, постійно розширюється. Наразі це:

 

Високоеластичний клей Atlas Geoflex

 • Завдяки технології силікатного гелю, використаного в рецептурі, Atlas Geoflex чудово справляється з надлишком вологи, тому підходить для будь-яких поверхонь; покращує адгезію та міцність кріплення; підходить для застосування на поверхнях, які піддаються прямому впливу сонячних променів.
 

Високоеластичний клей для поверхонь, що можуть піддаватися деформації Atlas Plus Nowy

 • ATLAS PLUS NOWY суттєво пришвидшить ремонт, оскільки його можна використовувати навіть на «стару» плитку, а також на інші поверхні, які піддаються деформації - плити OSB, гіпсокартонні плити, старі плитки, гідроізоляція, підлогове опалення. Підходить для керамічних плит, гресу, мозаїки, каменю, скла середнього та великого розміру. Час висихання готової суміші до 4 годин. 

 

Універсальна клейова суміш Atlas

 • Збагачення клею еластичними добавками дозволяє виконувати найсміливіші задуми на кожному етапі роботи. Клей однорідний, володіє високою здатністю до адгезієї та запобігає зсуванню плитки. А широкий діапазон товщини клейового шару (2-10 мм) дозволяє здійснювати тонкошарове приклеювання різних основ.

 

Фуга Atlas

 • Завдяки біоактивним субстанціям та іонам срібла еластична суміш для фугування швів забезпечує гігієнічність та безпеку користування, перешкоджаючи розвитку цвілі, грибків, водоростей і бактерій. Фуга володіє високою стійкістю до УФ-випромінювання, завдяки чому насиченість кольору не змінюється упродовж років. Вона стійка до миття, очищення і стирання, а також до миючих засобів та до утворень мікротріщин та подряпин. Окрім цього, суміш для заповнення швів доступна у 37 кольорах.

 

Цементна шпаклювальна суміш Atlas Rekord

 • Підходить для шпаклювання стін і стель, для бетонних основ, для цементних і цементно-вапняних штукатурок. Виготовлена на основі високоякісного білого цементу, відмінно замінює гіпсові шпаклівки в місцях, де вони можуть пошкоджуватися, тобто на зовнішніх стінах, а також у приміщеннях з підвищеною вологістю. Стійка до мікротріщин.

 

Фінішна полімерна шпаклівка Atlas Gips Rapid

 • Готову до використання суміш застосовують для фінішного шпаклювання стін та стель, підходить для різноманітних поверхонь: цементних, бетонних, газобетонних, цементно-вапняних та гіпсових штукатурок, гіпсокартонних плит. Володіє високою здатністю до адгезії, еластична та стійка до утворення тріщин, дрібнозерниста. Легко наноситься, забезпечуючи однорідний, білий колір поверхні, що покращує подальше фарбування.

 

Імпрегнат для плиток і швів Atlas Delfin

 • Використовується для захисту від звичайних побутових забруднень олією, жиром, кавою, чаєм, водою. Захищає пористі поверхні, що піддаються структурному забрудненню. Підходить для захисту цементних швів, плит з високою поглинальною здатністю (неглазуровані керамічні, кам'яні та цементні).

 

Протигрибковий засіб Atlas Mykos

 • Швидко та ефективно знищує біологічну корозію, тобто грибок, плісняву, водорості, мох на фасадах, терасах, у ванних кімнатах. Захищає будівельні елементи від пошкоджень, відновлює естетику оздоблення. Використовують засіб на всіх типах поверхонь, особливо на мінеральних, таких як бетон, цементні, цементно-вапняні штукатурки, цементні монолітні підлоги, шви.

 

Пластифікатор Atlas Silstop

 • Використовують для захисту будівельних конструкцій від впливу дощу - особливо дахів, покритих цементною черепицею, а також фасадів, покритих мінеральними розчинами. Захищає від структурних забруднень - сприяє самоочищенню фасадної поверхні. Володіє високою гідрофобною дією, при цьому не обмежує паропроникність.

 

Концентрат для видалення цементних та вапнякових забруднень Atlas Szop

 • Чудово справляється не лише зі «свіжими» забрудненнями, але й зі «старими» залишками цементних розчинів різного типу. Підходить для поверхонь, стійких до кислот; для керамічних, кам'яних, хромованих, лакованих поверхонь, а також поверхонь з високоякісної сталі і штучних матеріалів. Очищує сліди від іржі та води.

 

Концентрат для видалення забруднень після полімерних дисперсій Atlas Szop 2000

 • Усуває забруднення після дисперсій - плями після грунтувальних емульсій, захисних засобів, емульсійних фарб, дисперсійних штукатурок. Підходить для керамічних (глазурованих, клінкерних, теракотових) поверхонь та кам’яної плитки, сантехніки, хромованих, лакованих поверхонь, а також поверхонь з високоякісної сталі та штучних матеріалів.

 

Тому не гайте дарма часу – поспішайте у Grico.

Ознайомитися, а також замовити продукцію можна за лінком: https://bit.ly/2SLezHc

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top