СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню Святого Миколая Чудотворця

20 січня у фізкультурно-оздоровчому комплексі “Олімпія” відбувся традиційний дитячий турнір з міні-футболу, присвячений Дню Святого Миколая Чудотворця. В змаганнях, організованих Дитячо-юнацькою спортивною школою відділу з фізичної культури та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, взяли участь команди Вижницької школи-інтернату ім. Назарія Яремчука, Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату, спецшколи-інтернату №4 м. Чернівців та обласної школи-інтернату для дітей-сиріт.

Турнир по мини-футбоолу

За підсумками турніру переможцем стала команда Чернівецького військово-спортивного ліцею, яка відзначилися як найбільшою кількістю перемог, так і найкращою результативністю.

Турнир по мини-футбоолу

Від спонсора турніру – торгової марки GARD – переможці та учасники змагань отримали подарунки – комплекти нової футбольної форми. Ще два комплекти форми будуть передані Селятинській загальноосвітній школі-інтернату та школі-інтернату м. Сторожинця, які, нажаль, не змогли взяти участь у турнірі внаслідок складних погодних умов.

Турнир по мини-футбоолу

Турнир по мини-футбоолу

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top