СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Відбувся майстер клас ТМ Lacrysil!

29 листопада  в конференц-залі компанії ГРІКО по вул. Миколаївскій, 40 відбувся майстер-клас по продукції ТМ Lacrysil. Асортимент цієї торгової марки включає: клеї для плитки, стиропору, пінополістиролу, клей ПВА, шпаклівки, ґрунтовки та багато ін.

Провідним технологом заводу Lacrysil Дмитром Білоусом наочно були продемонстровані унікальні властивості матеріалів цієї торгової марки.

Всі учасники майстер-класу мали можливість власноруч випробувати клей для плитки на практиці. В результаті дискусії, присутні висловили впевненість, що товари ТМ Lacrysil користуватимуться попитом у клієнтів.  Як і було обіцяно, учасникам семінару надана знижка 5% до кінця 2014 року на продукцію ТМ Lacrysil та TM Polifarb.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top