СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Майстер інструментів

Компанія ГРІКО представляє новинку на ринку інструменту в Чернівецькій області – продукцію ТМ Master tool. Компанія-виробник має 20-річний досвід роботи в цій області.

В асортименті компанії є все, щоби забезпечити будівельника-професіонала, а також домашнього майстра. Співвідношення високої якості та доступної ціни – це основний принцип компанії, що підтверджено високими нагородами «Еталон якості», «Визнання суспільством», «Кращий продукт року» та «Вища проба».

В асортименті представлені: малярний, оздоблювальний, вимірювальний, столярний, слюсарний, монтажний, садовий і автоінструмент, а також широкий спектр свердел, відрізних дисків, абразивів і інших витратних матеріалів.

На ГРІКО Ви знайдете все для ремонту та оздоблення Вашої оселі!

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top