СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

SLS ГАЗОСИЛІКАТНІ БЛОКИ ПЕРЕГОРОДКОВІ
Артикул:

Перегородкові газоблоки Блоки для зведення несучих стін та облаштування перегородок усередині будівель і приміщень.

Модифікація исходн
ОПИС ТОВАРУ

Газосилікатні блоки перегородкові в першу чергу призначені для зведення несучих стін і облаштування перегородок усередині будівель і приміщень. Але, при дотриманні конструкційних вимог, їх можна використовувати і для спорудження несучих зовнішніх стін при будівництві невеликих побутових або сільськогосподарських будівель, огороджувальних конструкцій.

 Чудовим прикладом застосування таких блоків можуть бути монолітно-каркасні будинки. Каркас таких будівель виконується з армованого бетону, створюючи єдиний міжповерховий простір, що ділиться перегородками зі стінових газосилікатних блоків на окремі офіси або квартири, а перегородковими блоками відокремлюються кімнати і приміщення. Внаслідок середньої вологостійкості газосилікат не рекомендують застосовувати у ванних і душових кімнатах.

 При будівництві приватного будинку, реконструкції будівлі або переплануванні квартири, газосилікатні блоки також можуть значно полегшити роботу. Найчастіше даний етап будівництва пов'язаний з обмеженнями таких конструкцій за вагою. А маса стіни, зібраної з перегородкових блоків, більш ніж у 3 рази легша за стіну з цегли. При цьому газосилікат забезпечує надійний захист приміщення від сторонніх шумів і підтримує ідеальний мікроклімат.

 Скласти стіну з газосилікатних блоків досить просто, навіть не маючи відповідної підготовки. Блоки легко обробляються, пиляються, шліфуються і укладаються на тонкий шар суміші для кладки. До того ж, невелика вага кожного елемента дозволяє їх легко укладати одній людині без застосування спеціальних підйомних механізмів.

 Перегородкові блоки SLS - високоякісний матеріал, що відповідає європейським і білоруським стандартам. Завдяки сучасним технологіям і новітньому обладнанню німецької компанії Masa-Henke, блоки мають однорідну щільність і відрізняються високою геометричною точністю розмірів, що дозволяє зменшити кількість розчину, спростити монтаж і, в подальшому, полегшує роботу.

Товщина газосилікатних блоків може бути 100, 120 і 150 мм. Цього цілком достатньо для планування квартири або заміського будинку.

 ПЕРЕВАГИ ГАЗОСИЛІКАТНОГО ПЕРЕГОРОДКОВИЙ БЛОК:
  • Не створює зайве навантаження на основу;
  • Швидкий і простий монтаж;
  • Високі експлуатаційні характеристики (теплоізоляція, звукоізоляція);
  • Простота обробки і подальшого оздоблення.
 ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ПЕРЕГОРОДКОВИЙ БЛОК
  Довжина, мм     Висота, мм     Ширина, мм     Об’ємна щільність, кг/м3     Клас бетону за міцністю при стисканні     Теплопровідність λ, Вт/м°С     Морозостійкість, не менше  
625 249 100 D 500 B1,5 B2,0 B2,5 0,12 F 25 (35)
120 D 600 B2,0 B2,5 B3,5 0,14 F 25 (35)
150 D 700 B 3,5 0,18 F 35 (50)

SLS Group - бренд, котрий об’єднав передовий досвід і технології німецької інжинірингової компанії Masa-Henke з потенціалом заводів «Березовський КСИ» (м.Береза) і «КварцМелПром» (м.Хотислав). Завдяки поєднанню сучасних виробничих ліній і наявності власної сировинної бази, під брендом SLS випускається конкурентоспроможна продукція високої якості, з відмінними експлуатаційними та характеристиками міцності. Всі матеріали відповідають вимогам сучасних стандартів і мають європейські та білоруські сертифікати якості. Високий рівень автоматизації виробництва дозволяє швидко забезпечувати потреби клієнтів у будь-яких обсягах.Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top