СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

SLS ГАЗОСИЛІКАТНІ БЛОКИ СТІНОВІ
Артикул:

Блоки для зведення несучих стін будівель малої поверховості. Використовують для заповнення зовнішніх самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків без обмеження поверховості.

Модифікація исходн
ОПИС ТОВАРУ

Газосилікатні блоки стінові - найпопулярніший на сьогодні стіновий матеріал для зведення несучих стін у малоповерховому (3-5 поверхів, не більше 15 м) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків без обмеження поверховості. Головний секрет популярності стінових газосилікатних блоків полягає в унікальних технічних характеристиках. При своїй легкості, газосилікат забезпечує достатню міцність, високий рівень тепло- та звукоізоляції, відмінну морозостійкість.

 Газосилікатні блоки абсолютно екологічні і можуть застосовуватися при зведенні практично будь-яких будівель і споруд: адміністративних та офісних будівель, житлових будинків, дач і приватних котеджів, сільськогосподарських та побутових споруд. Забудовники і приватні будівельники активно використовують газосилікат, замінюючи ним інші, більш дорожчі, матеріали.

 Споживчі характеристики (теплопровідність, морозостійкість, звукоізоляція) стінових газосилікатних блоків багато часто перевершують параметри інших стінових матеріалів. У той же час, вони зручні у використанні. Немає необхідності зводити цілу конструкцію, як у випадку з цеглою. Блоки необхідної ширини укладаються в один ряд на тонкий шар (2-3 мм) клейового складу. До того ж, газосилікатні блоки мають невелику питому вагу, що дозволяє уникнути застосування важкої підйомної техніки.

 Зведення приватного будинку з газосилікатних стінових блоків не створить труднощів навіть у людям, не пов'язаним з будівництвом. Блоки легко обробляються, пиляються, шліфуються. До того ж, матеріал дозволяє істотно заощадити - будинок не потребує потужного та дорогого фундаменту і, при достатній товщині зовнішніх стін (35-40 см.), можна обійтися без утеплення будинку.

 Стінові блоки випускаються компанією SLS Group на новітньому обладнанні німецької компанії MASA-HENKE з використанням високоякісної сировини. Завдяки сучасним технологіям виробництва, продукція відрізняється незмінно високою якістю і відповідає білоруським і європейським стандартам. Блоки мають однорідну структуру і високу геометричну точність, що дозволяє швидко і легко будувати теплоефективні будинки для затишного та комфортного проживання.

 ПЕРЕВАГИ СТІНОВИХ БЛОКІВ SLS:
 • Не створюють надмірного навантаження на фундамент;
 • Легко обробляються і монтуються;
 • Монтаж здійснюється на мінімальний шар суміші для кладки;
 • Мають низьку теплопровідність;
 • Стіни з газосилікату однорідні за своїми характеристиками і не мають «містків холоду»;
 • Ізолюють приміщення від сторонніх шумів;
 • Мають високу морозостійкість.
 ОСНОВНЫЕ ПАРАМЕТРЫ БЛОКОВ

 

   Довжина, мм       Висота, мм       Ширина, мм       Об’ємна щільність, кг/м3   
625 249 200 D 500
300
400
500
599 200 300

SLS Group - бренд, котрий об’єднав передовий досвід і технології німецької інжинірингової компанії Masa-Henke з потенціалом заводів «Березовський КСИ» (м.Береза) і «КварцМелПром» (м.Хотислав). Завдяки поєднанню сучасних виробничих ліній і наявності власної сировинної бази, під брендом SLS випускається конкурентоспроможна продукція високої якості, з відмінними експлуатаційними та характеристиками міцності. Всі матеріали відповідають вимогам сучасних стандартів і мають європейські та білоруські сертифікати якості. Високий рівень автоматизації виробництва дозволяє швидко забезпечувати потреби клієнтів у будь-яких обсягах.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top