Creating with love

Implement with mind

 

Зимові канікули Гріко ENGLISH

Колектив - твоя друга родина! Це не просто один з принципів нашої компанії. Працюючи разом, також приємно разом і відпочивати.

Цього року зимові канікули гріковців та партнерів компанії пройшли в Єгипті. Атмосфера тепла, дружності та єдності не розтанула в солях Червоного моря, а й поширилась далеко за територію нашого готелю.

Меценат року ENGLISH

Під час церемонії відкриття Дня міста, мер Чернівців Олексій Каспрук нагородив лауреатів першої муніципальної премії імені Антона Кохановського.

«Батько міста» – так шанобливо називали бургомістра Антона Кохановського чернівчани, і кожен знав його в обличчя.  Антон Кохановський відзначався толерантністю і співчутливим ставленням до людей, витрачав власні кошти на парки, сквери, спорудження пам’ятників. Він же подарував нашому містові годинник, який і досі знаходиться на ратуші і слугує чернівчанам.

 

     У номінації «Меценат року» першим лауреатом почесної відзнаки став засновник компанії ГРІКО та президент ФСК «Буковина» Сергій Гринюк.

Оновлений спортивний майданчик в «Садгорі» ENGLISH

Діти – квіти життя! Хочеться, щоб українські діти зростали здоровими та щасливими. Навіть за таких непростих часів піклування про наше майбутнє покоління не повинно залишатись поза увагою.
 
Посильний вклад в оновлення спортивного майданчику дитячого протитуберкульозного санаторію внесла компанія ГРІКО як один з головних партнерів ФСК “Буковина”.
 
 
Від футбольного клубу діти отримали в подарунок футбольні та волейбольні м’ячі та сітки для воріт.
 
 
 
Вихованці санаторію із задоволенням показали свою майстерність у грі з футболістами ФСК “Буковина”. Всі присутні  також отримали чудову можливість поспілкуватись з гравцями клубу та отримати автографи.
 

About Us

“Grico” Company Group is one of the largest commercial networks of building and finishing materials in western Ukraine. We develop dynamically and offer a wide range of construction, repair, decoration products of Ukrainian and foreign origin. We offer high quality products and service clients across Ukraine, adjusting to their requirements and activities.

Contacts

  • Email office.grico@gmail.com
  • Телефон +38 (0372) 58-43-43
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top