СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

FOVEO TECH TA11 «КОРОІД» АКРИЛОВА ШТУКАТУРКА
Артикул:

Декоративна штукатурка для безшовних систем утеплення

Модифікація исходн
Основні характеристики
 • надзвичайно легке нанесення й обробка
 • хороша адгезія до основи
 • висока стійкість до біологічних загроз
 • стійкість до деформації
 • надзвичайно висока стійкість до забруднень
 • висока міцність покриття
 • висока стійкість кольору
 • широка кольорова гама
ОПИС ВИРОБУ

Штукатурку  виготовлено  на  основі  акрилових  дисперсій,  наповнювачів  і  мармурової  крихти.  Містить  облагороджуючі  компоненти  та  спеціальну  воскову  смолу,  яка  запобігає проникненню вологи в структуру основи й полегшує нанесення штукатурки. Пропонується у вигляді готової до використання штукатурної маси, призначеної для виконання вручну або методом розпилення тонкошарових штукатурок у системах утеплення, а також на нових і відновлюваних мінеральних основах назовні й усередині будівель. Містить протигрибкові засоби, які запобігають розвитку грибка, плісняви і лишайників на поверхні штукатурки. 

ПРИЗНАЧЕННЯ 

Готову до використання штукатурну масу призначено для нанесення вручну або методом розпилення тонкошарових декоративних штукатурок у безшовних системах утеплення (БСУ) FOVEO TECH S. Можна також застосовувати на нових і відновлюваних мінеральних основах назовні  й усередині будівель. 

ВЛАСТИВОСТІ ВИРОБУ

Об’ємна густина  - приблизно 1,85 г/см3

Відкритий час роботи – до 15 хвилин

Температура застосування й основи – від 10°С до 25°С

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: Основа має бути відповідно рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, забруднень, а також біологічної (грибок, пліснява, мох) і хімічної агресії тощо. Будь-які  забруднення  необхідно  очистити  водою  під  підвищеним  тиском.  Старі  штукатурки  і  малярні  покриття  зі  слабкою  адгезією  необхідно  усунути.  Дефекти  поверхні  вирівняти стандартним штукатурним розчином. На основи з низькою несучою здатністю, з високою поглинальною здатністю або крихкі (залишають сліди пилу в разі протирання долонею) з метою зміцнення і зменшення поглинальної здатності необхідно нанести акрилову ґрунтовку GА 10. На свіжі цементні або цементно-вапняні штукатурки штукатурку можна наносити не раніше, ніж через 28 днів після їх виконання, на бетон – не раніше, ніж через 3 місяці, в системах утеплення армований шар витримати мінімум 3 дні. Усі основи повинні мати стабілізований  рівень  вологості  й  закінчений  процес  затвердіння.  Перед  нанесенням  штукатурки  поверхню  необхідно  заґрунтувати  ґрунтувальною  фарбою    PА  10  в  кольорі, наближеному до кольору штукатурки. 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою низькообертового дриля з кошиковою мішалкою до отримання однорідної  консистенції.  За потреби додати невелику кількість води (тільки  для корекції, максимум до 1,5%).  У разі нанесення методом розпилення максимальна добавка води становить до 100 мл/25 кг штукатурки. Кількість доданої води для кожної упаковки має бути однаковою. Додавання води може призвести до зміни робочих властивостей штукатурки та її кольору. Не змінювати склад маси додаванням цементу, піску або інших компонентів. 

У разі виконання вручну штукатурку наносити за допомогою гладилки з неіржавіючої сталі і розподіляти до отримання шару товщиною в зерно. Протягом 15 хвилин після нанесення маси необхідно надати їй потрібної структури за допомогою гладилки з пластмаси: «баранчик» – круговими рухами,  «короїд» – вертикальними, горизонтальними або круговими рухами, залежно від бажаного розташування борозенок. Під час затирання штукатурку не обприскувати водою. Зібраний матеріал після перемішування придатний для повторного використання. 

Для розпилення можна використовувати лише штукатурку структури «баранчик» із товщиною зерна від 1,5 мм до 3 мм. У цьому разі потрібно використовувати рекомендований виробником штукатурний агрегат із такими параметрами: штукатурка товщиною 1,5 мм – форсунка №2 (5,5  мм), штукатурка товщиною 2 мм – форсунка №3 (6,5 мм), штукатурка товщиною 2,5 і 3 мм – форсунка №4 (7 мм). Рекомендований тиск на агрегаті – 3,5-4 атм. Струмінь маси слід розпиляти вертикально з відстані приблизно 25 см від стіни. Пістолет потрібно вести безперервним рухом по всьому фрагменту стіни , що є окремою частиною фасаду.

Щоб уникнути відмінності у відтінках кольору, необхідно на одну й ту ж поверхню наносити штукатурку з однаковим номером виробничої партії (дата придатності і номер партії розміщені на упаковці). Штукатурки з різних партій перед застосуванням змішати.

Перерви в роботі слід планувати заздалегідь (наприклад, після закінчення робіт на кутах і зламах будівлі, під водостічними трубами, на стику кольорів тощо). Докладна інформація

міститься у технічній карті виробу.

ПРИМІТКИ/РЕКОМЕНДАЦІЇ: Застосовувати за температури основи й навколишнього середовища від +10°C до +25°C. Не наносити на нагріту основу. У процесі роботи, а також під час  висихання  штукатурки  слід  уникати  безпосередньої  дії  прямих  сонячних  променів,  впливу  сильного  вітру,  дощу.  Захищати  штукатурку  до  моменту  її  повного  тужавіння  за допомогою плівки або щільної захисної сітки. Температура основи і навколишнього середовища під час нанесення і протягом наступних 48 годин  має бути не нижчою від +10°C. Низька температура і висока вологість повітря подовжують час висихання штукатурки. Інструменти відразу після використання вимити водою. Свіжі забруднення штукатуркою можна змити водою, натомість затверділі залишки штукатурки можна видалити тільки механічним шляхом. Штукатурка набуває повних властивостей міцності через 28 днів після закінчення робіт. 

У разі виконання штукатурки всередині приміщень перед уведенням в експлуатацію їх необхідно провітрювати до повного зникнення запаху. 

У разі застосування в системах утеплення штукатурки темних, насичених кольорів (із коефіцієнтом відбиття розсіяного світла менш ніж 20%) має не перевищувати 10% штукатуреної поверхні. 

 Перш ніж приступити до виконання фасаду, необхідно перевірити на невеликій ділянці відповідність замовленої структури і кольору. 

Про  будь-які  зауваження  щодо  нестандартних  властивостей  штукатурки  і  її  кольору  невідкладно  повідомляти  продавця.  Роботи  виконувати  згідно  з  будівельними  правилами, нормами і положеннями БГП. У разі поєднання з продукцією інших виробників ТзОВ “Снєжка-Україна” відповідальності не несе. 

Інформація, що міститься в описі, має на меті забезпечення належного виконання робіт, пов'язаних з нанесенням штукатурки. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник через невміле або невідповідне до призначення використання виробу, а також не має впливу на погодні умови під час проведення робіт. 

КОЛІР

 Білий 

Можна кольорувати в системі кольорування FOVEO в 241 колір, в системі кольорування NCS – 1477 кольорів

УПАКОВКА  

25 кг 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

18 місяців від дати виготовлення

 РОЗХІД 

Середній розхід залежно від підготовки основи:

зерно 1,5мм – 2,0-2,5кг/кв.м

зерно 2,0мм – 2,7-3,0кг/кв.м

зерно 2,5мм – 3,3-3,7кг/кв.м

зерно 3,0мм – 4,1-4,6кг/кв.м

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top