Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

FOVEO TECH TD 50 (MD)
Артикул:

МОЗАЇЧНА ШТУКАТУРКА

цвет
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
  • висока стійкість до біологічних загроз
  • стійкість до УФ-випромінювання
  • стійкість до стирання та інших механічних пошкоджень
  • ідеальна адгезія до основи
  • стійкість до впливу атмосферних факторів
ОПИС ВИРОБУ 

Мозаїчна штукатурка наявна у широкій гамі забарвленої мармурової крихти та кварцового піску, з яких виготовлено унікальні колористичні композиції. Пропонується у вигляді готової штукатурної маси, яку можна застосовувати і назовні – для декоративного оздоблення цоколів будинків, поверхонь навколо відкосів, і всередині – у коридорах або на сходових клітках.

Характеризується високою еластичністю і стійкістю до механічних пошкоджень. За штукатуркою легко доглядати, її можна мити без ризику ушкодження поверхні. Окрім того, мозаїчна штукатурка містить у своєму складі спеціальні засоби, які захищають від біологічного руйнування та нищівного впливу спорів лишайників і пліснявих грибів.

Мозаїчна штукатурка TD 50 наявна у версіях:

MD – дрібнозерниста крихта

MS – середньозерниста крихта

ПРИЗНАЧЕННЯ 

Мозаїчна штукатурка призначена для виконання декоративно-захисних тонкошарових штукатурок на будь-яких будівельних основах усередині й назовні будівель. Має чудову адгезію до основи, стійка до впливу УФ-випромінювання, перепаду температур і атмосферних факторів. Завдяки високій механічній стійкості (до удару та стирання), а також декоративності цю штукатурка особливо рекомендовано для нанесення на стіни, що зазнають інтенсивного зносу, наприклад, у нижній частині фасаду (так званий цоколь будівлі), в коридорах, на сходових клітках, в офісах, школах, торгових установах і закладах харчування. Містить протигрибкові засоби, які обмежують розвиток грибка, плісняви й лишайників на поверхні штукатурки.

ВЛАСТИВОСТІ ВИРОБУ 

Час висихання  приблизно 8 годин

Час затвердіння  приблизно 48 годин

Темпрература застосування і основи  від +10 °C до +25 °C

Кількість кольорів   96

Коефіцієнт водопоглинання, кг/м2 √год   не більше 0,2

Міцність зчеплення з основою   ≥ 0,3 MРa

Технічні дані та інформація про спосіб застосування вказані для температури +20 °C і відносної вологості повітря 60%.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: Основа має бути відповідно рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, забруднень, а також біологічної (грибок, пліснява, мох) і хімічної агресії тощо. Будь-які забруднення необхідно очистити водою під підвищеним тиском. Старі штукатурки й малярні покриття зі слабкою адгезією необхідно усунути. Дефекти поверхні вирівняти стандартним штукатурним розчином. На основи з низькою несучою здатністю, з високою поглинальною здатністю або крихкі (залишають сліди пилу при протиранні долонею) з метою зміцнення і зменшення поглинальної здатності необхідно нанести акрилову ґрунтовку GA 10.

На свіжі цементні або цементно-вапняні штукатурки штукатурку можна наносити не раніше, ніж через 28 днів після їх виконання, на бетон – не раніше, ніж по закінченню 3 місяців, у системі утеплення армований шар витримати мінімум 3 дні. Всі основи мусять мати стабілізований рівень вологості й закінчений процес затвердіння. Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно заґрунтувати ґрунтувальною фарбою РА 10.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Перевірити відповідність виробничої партії на всіх придбаних фабричних упаковках, відповідність кольору та грануляції з поданим замовленням, після чого безпосередньо перед нанесенням штукатурку ретельно перемішати за допомогою низькообертового дриля з кошиковою мішалкою. Наносити на стіну, використовуючи гладку терку з неіржавіючої сталі, вертикальними смугами шириною приблизно 70 см. Потім зняти надлишок штукатурки, проводячи теркою під таким кутом, щоб на поверхні залишився шар товщиною приблизно 1,5 зерна. Після зняття надлишку штукатурки загладити поверхню теркою в одному напрямку. Застереження: занадто сильне загладжування поверхні може призвести до виникнення протирань і появи проміжків між камінчиками, що дає несприятливий кінцевий ефект. Щоб уникнути видимих переходів між нанесеними смугами, роботу потрібно виконувати безперервним способом, поєднуючи їх “по мокрому”. Роботу розпланувати таким чином, щоб закінчити її в місці, де легко приховати з’єднання, наприклад, у кутках і на зламах будівлі, під водостічними трубами, на стику кольорів і т.п.. Щоб уникнути різниці у відтінках кольору піщинок, на одну площину слід наносити штукатурку з однаковим номером виробничої партії (термін придатності і номер партії розміщені на упаковці).

ПРИМІТКИ/РЕКОМЕНДАЦІЇ: Застосовувати за температури основи і навколишнього середовища від +10 °C до +25 °C. Не наносити на нагріті поверхні. У процесі роботи, а також під час висихання штукатурки слід уникати дії прямих сонячних променів, сильного вітру і дощу. Захищати штукатурку до моменту її повного тужавіння за допомогою плівки або щільної захисної сітки. Температура основи і навколишнього середовища під час нанесення і протягом наступних 48 годин має бути не нижчою, ніж +10 °C. Низька температура й висока вологість повітря подовжують час висихання штукатурки. Інструменти відразу після використання вимити водою. Свіжі забруднення штукатуркою можна змити водою, натомість затверділі залишки штукатурки можна видалити лише механічним шляхом. Штукатурка набуває повних властивостей міцності через 28 днів після закінчення робіт.  У разі виконання штукатурки всередині приміщень перед уведенням в експлуатацію їх необхідно провітрювати до повного зникнення запаху.

У разі застосування в системах утеплення частка штукатурок темних, насичених кольорів (із коефіцієнтом відбиття розсіяного світла менше 20%) не має перевищувати 10% штукатуреної поверхні.

 Перш ніж приступити до виконання фасаду, необхідно перевірити на невеликій ділянці відповідність замовленої структури й кольору.

Про будь-які зауваження щодо нестандартних властивостей штукатурки і її кольору невідкладно повідомляти продавця. Роботи виконувати згідно з будівельними правилами, нормами та приписами БГП.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ 

18 місяців від дати виготовлення

УПАКОВКА 

25 кг

РОЗХІД 

Середній розхід залежно від підготовки основи:

MD – приблизно 4 кг/м2

MS – приблизно 5 кг/м2

 

УВАГА! 

 

Інформація, що міститься в карті характеристики виробу, призначена для забезпечення оптимального використання виробу, однак не є підставою для юридичної відповідальності Виробника, оскільки умови виконання залишаються поза його контролем. Будь-яке втручання у склад виробу неприпустиме і може істотно знизити якість застосовуваного матеріалу. У разі поєднання з продукцією інших Виробників не несемо жодної відповідальності. Викладену вище інформацію було надано добросовісно, відповідно до дійсного стану знань і практичного досвіду. Виробник залишає за собою право на зміну змісту в наступних виданнях без попереднього інформування про цей факт споживачів.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top