СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

FOVEO TECH TN 30 СИЛІКОНОВА ШТУКАТУРКА КОРОЇД
Артикул:

Силіконова штукатурка TN 30 це готова до застосування штукатурна маса, виготовлена на основі силіконової смоли з додаванням наповнювачів та мармурової крихти. Призначена для виконання вручну або методом розпилення декоративних тонкошарових штукатурок у безшовних системах утеплення.

Модифікація исходн
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
 • надзвичайно легке нанесення й обробка
 • хороша адгезія до основи
 • висока прникність водяної пари
 • стійкість до дії УФ-променів
 • висока стійкість до біологічних загроз
 • стійкість до деформування
 • надзвичайно висока стійкість до забруднень
 • надзвичайно висока міцність покриття
 • надзвичайно висока стійкість кольору
 • широка кольорова гама
ОПИС ВИРОБУ 

Штукатурку виготовлено на основі силіконової смоли, мармурової крихти та наповнювачів. Містить спеціальні облагороджуючі компоненти. Має найвищі параметри стійкості до шкідливого впливу атмосферних факторів, біологічної корозії і забруднень. Високоеластична та стійка до механічних ушкоджень. Характеризується високою паропроникністю і низьким водопоглинанням. Пропонується у вигляді готової для використання штукатурної маси, призначеної для виконання вручну або методом розпилення тонкошарових штукатурок у системах утеплення, а також на нових і відновлюваних мінеральних основах назовні і всередині будівель. Містить протигрибкові засоби, які запобігають розвитку грибка, плісняви й лишайників на поверхні штукатурки.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Готова до застосування штукатурна маса призначена для нанесення вручну декоративних тонкошарових штукатурок у безшовних системах утеплення (БСУ) FOVEO TECH S або FOVEO TECH W. Її можна також застосовувати на нових і відновлюваних мінеральних основах назовні й усередині будівель. Містить протигрибкові засоби, що обмежують розвиток грибка, плісняви і лишайників на поверхні штукатурки. Рекомендовано для застосування на перегородках, де необхідна висока паропроникність.

ВЛАСТИВОСТІ ВИРОБУ 
 • Об’ємна густина приблизно 1,85 г/см2
 • Відкритий час роботи до 15 хвилин
 • Температура застосування і основи від +10 °C до +25 C

*Технічні дані та інформація про спосіб застосування вказані для температури +20 °C і відносної вологості повітря 60%.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: Основа має бути рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, забруднень, а також біологічної (грибок, пліснява, мох) і хімічної агресії тощо. Будь-які забруднення необхідно очистити водою під підвищеним тиском. Старі штукатурки та малярні покриття зі слабкою адгезією необхідно усунути. Дефекти поверхні вирівняти стандартним штукатурним розчином. На основи з низькою несучою здатністю, з високою поглинальною здатністю або крихкі (залишають сліди пилу при протиранні долонею) з метою зміцнення і зменшення поглинальної здатності необхідно нанести силіконову ґрунтовку GN 30.

На свіжі цементні або цементно-вапняні основи штукатурку можна наносити не раніше, ніж через 28 днів після їх виконання, на бетон – не раніше, ніж по закінченню 3 місяців, у системах утеплення армований шар витримати мінімум 3 дні. Усі основи повинні мати стабілізований рівень вологості й закінчений процес затвердіння. Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно заґрунтувати ґрунтувальною сумішшю PN 30 в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Безпосередньо перед використанням увесь вміст упаковки слід ретельно перемішати за допомогою низькообертового дриля з кошиковою мішалкою до отримання однорідної консистенції. У разі потреби додати невелику кількість силіконової ґрунтовки GN 30 (тільки для корекції, максимум до 1,5 %). Кількість доданої ґрунтовки для кожної упаковки має бути однаковою. Додавання ґрунтовки може призвести до зміни робочих властивостей штукатурки та її кольору. Не змінювати склад маси додаванням цементу, піску або інших компонентів. Не додавати води.

У разі виконання робіт вручну штукатурку наносити за допомогою гладилки з неіржавіючої сталі й розподіляти до отримання шару товщиною в зерно. Протягом 15 хвилин після нанесення маси необхідно надати їй потрібної структури за допомогою гладилки з пластмаси: «баранчик» – круговими рухами, «короїд» – вертикальними, горизонтальними або круговими рухами, залежно від бажаного розташування борозенок. При затиранні штукатурку не обприскувати водою. Зібраний матеріал після перемішування придатний для повторного використання.

Для розпилення можна використовувати лише штукатурку структури «баранчик» з товщиною зерна 1,5 мм – 3 мм. У цьому разі потрібно використовувати рекомендований виробником штукатурний агрегат з такими параметрами: штукатурка товщиною 1,5 мм – форсунка № 2 (5,5 мм), штукатурка товщиною 2 мм – форсунка № 3 (6,5 мм), штукатурка товщиною 2,5 і 3 мм – форсунка № 4 (7 мм). Рекомендований тиск на агрегаті 3,5-4 атм. Струмінь маси необхідно розпиляти вертикально з відстані приблизно 25 см від стіни. Пістолет потрібно вести безперервним рухом по всьому фрагменту стіни, що є окремою частиною фасаду. Щоб уникнути відмінності у відтінках кольору під час використання кольорових силіконових штукатурок, необхідно на одну і ту ж поверхню наносити штукатурку з однаковим номером виробничої партії (дата придатності і номер партії розміщені на упаковці). Для запобігання можливим відмінностям у кольорі і структурі перерви в роботі слід планувати заздалегідь (наприклад, на кутах і зламах будівлі, під водостічними трубами, на стику кольорів тощо). Детальна інформація міститься у карті характеристики виробу.

ПРИМІТКИ/РЕКОМЕНДАЦІЇ: Застосовувати за температури основи і навколишнього середовища від +10 °C до +25 °C. Не наносити на нагріті поверхні. У процесі роботи, а також під час висихання штукатурки слід уникати дії прямих сонячних променів, сильного вітру і дощу. Захищати штукатурку до моменту її повного тужавіння за допомогою плівки або щільної захисної сітки. Температура основи і навколишнього середовища під час нанесення і протягом наступних 48 годин має бути не нижчою від +10°C. Низька температура і висока вологість повітря подовжують час висихання штукатурки. Інструменти відразу після використання вимити водою. Свіжі забруднення штукатуркою можна змити водою, натомість затверділі залишки штукатурки можна видалити лише механічним шляхом. Штукатурка набуває повних властивостей міцності через 28 днів після закінчення робіт. У разі виконання штукатурки всередині приміщень перед уведенням в експлуатацію їх необхідно провітрювати до повного зникнення запаху. У разі застосування в системах утеплення частка штукатурок темних, насичених кольорів (з коефіцієнтом відбиття розсіяного світла менше 20%) не має перевищувати 10% штукатуреної поверхні.

Перш ніж приступити до виконання фасаду, необхідно перевірити на невеликій ділянці відповідність замовленої структури і кольору.

Про будь-які зауваження щодо нестандартних властивостей штукатурки і її кольору невідкладно повідомляти продавця. Роботи виконувати згідно з правилами будівельного мистецтва, нормами та приписами БГП.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ 

18 місяців від дати виготовлення

УПАКОВКА 

 25 кг

РОЗХІД 

Середній розхід залежно від підготовки основи:

 

    Товщина зерна   

    Нанесення вручну   

(кг на кв.м)

    Нанесення агрегатом   

(кг на кв.м)
короїд/баранчик баранчик
пр. 1,5 мм 2,2-2,5 1,9-2,3
пр. 2,0 мм 2,5-3,0 2,2-2,4
пр. 2,5 мм 3,3-3,7 3,0-3,5
пр. 3,0 мм 4,1-4,6 4,0-4,4

 

КОЛІР

Білий

Можна кольорувати в системі кольорування FOVEO в 241 колір, в системі кольорування NCS - 1451 колір

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top