СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

KREISEL EDELPUTZ MINERALISCH P110
Артикул:

Мінеральна декоративна штукатурка фактура «короїд»

Модифікація исходн
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Високоякісна мінеральна штукатурна суміш заводського виготовлення у вигляді сухої суміші, що складається з мінеральних в'яжучих речовин, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює штукатурну масу для нанесення рельєфних штукатурок. Після затвердіння стає водо- і морозостійкою. Володіє високою паропроникністю, адгезією до основи і стійкістю до атмосферних впливів. Застосовується всередині і зовні будівель.

Штукатурна суміш призначена для ручного нанесення декоративної, рельєфної штукатурки на рівний і стійкий шар мінеральних традиційних штукатурок, на гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, а також на армований шар у системах утеплення зовнішніх стін будинків ТМ KREISEL. В залежності від часу витримки штукатурки, інтенсивності і напрямку формування малюнку можна отримувати різні фактури «короїд».

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Склад: мінеральні в’яжучі речовини, мінеральний заповнювач, модифікуючи добавки, пігменти;
 • Об’ємна густина(після замішування): орієнтовно 1,7 г/см³;
 • Міцність на стиск через 28 діб: >4 МПа;
 • Міцність на згин через 28 діб: >1,5 МПа;
 • Адгезія до основи: >0,5 МПа;
 • Паропроникність: >0,05 мг/м*год*Па;
 • Морозостійкість: не менше 75 циклів.

 

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Ґрунтувальні засоби: KREISEL PUTZGRUND 330;
 • Температура застосування (повітря, основи, матеріалів): від +5°С до +30°С;
 • Час придатності до використання після змішування з водою: приблизно 2 години (при температурі + 20°С і вологості повітря 60%);
 • Зернистість: 2 або 3 мм;
 • Пропорції змішування з водою: орієнтовно 7,5  л води на 25 кг сухої суміші;
 • Витрата: приблизно 2,8 кг/м2 при зерні  2 мм, приблизно 4,1 кг/м2 при зерні  3 мм;

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, несучою, стабільною, рівною, очищеною від пилу, мастил, антиадгезійних засобів, залишків фарби, плісняви, водоростей, мохів, сольових виступів і т.п. Основи забруднені мастилами, оліями, антиадгезійними засобами слід повністю змити водою з добавкою детергентів. Поверхні, покриті цвіллю, водоростями або мохом, слід очистити механічно щітками або твердими губками, водою під тиском або гарячою водяною парою - залежно від виду основи. Потім промити антигрибковим препаратом, змити водою і добре просушити. Поверхні, покриті тріщинами, слід відремонтувати. Нерівності поверхні необхідно вирівняти. Розчин в нанесених місцях повинен бути сухим та витриманим. Основи, на які наноситься штукатурка, повинні бути витриманими і однорідними, сухими по всій поверхні. Традиційні штукатурки витримуються перед обробкою не менше 28 діб. Базовий армований шар в системі утеплення ТМ KREISEL повинен бути витриманий протягом 3-7 днів (низька температура і висока відносна вологість повітря, можуть збільшити час витримки). Просушені і витримані основи слід заґрунтувати засобом KREISEL PUTZGRUND 330. Базовий армований шар в системі утеплення стін KREISEL заґрунтувати засобом KREISEL PUTZGRUND 330. Колір ґрунтувального засобу рекомендується підібрати до кольору декоративної штукатурки. Ґрунтувальний засіб KREISEL PUTZGRUND 330 слід наносити на поверхню за допомогою щітки або валика і залишити до повного висихання не менш ніж на 24 години. Поверхні, на які не передбачено нанесення штукатурки, до нанесення ґрунтувальних засобів слід захистити.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену штукатурну масу слід наносити за допомогою шпателя з нержавіючої сталі на товщину зерна заповнювача. Після видалення надлишків розчинової суміші, поверхня штукатурки затирається круговими, вертикальними, або горизонтальними рухами пластмасовою теркою, залежно від необхідного малюнку фактури. Під час виконання цієї операції розчинову суміш не можна змочувати водою. Штукатурні роботи на одній обмеженій поверхні слід проводити безперервним методом, щоб уникнути стиків на можливої нерівномірності фактури. Нанесення штукатурки не слід переривати на час більше, ніж 10 хвилин - кожна нова порція розчинової суміші повинна з'єднуватися зі ще свіжою розчиновою сумішшю, нанесеним раніше. У разі великої поверхні фасаду, на яку неможливо нанести штукатурку безперервним методом за один підхід, необхідно виконати розподіл фасаду на ділянки з дотриманням рівного відсікання за допомогою наклеювання малярської стрічки. Після нанесення та формування фактури стрічку слід видалити разом із залишками штукатури.  Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при сильному сонячному випромінюванні без спеціальних захисних засобів, що обмежують вплив атмосферних факторів. Для отримання оптимального захисту від атмосферних впливів, штукатурку після висихання (3-7 діб) рекомендується пофарбувати фасадною фарбою  (KREISEL SILIKONHARZ EGALISATION РЕ410,  KREISEL SILIKONHARZFARBE  РЕ429).

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

УПАКОВКА

Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті.

 

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців від дати виробництва при умові зберігання в сухому місці в непошкодженій заводській упаковці.

 

УВАГА!

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - вимити водою використовуючи мило. У разі появи подразнення - звернутися до лікаря.

 

ПРИМІТКИ

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування, а також нормативних документів, що регулюють процес влаштування теплоізоляції фасадів будівель та штукатурних робіт.

Виробник гарантує відповідність клейової суміші KREISEL EDELPUTZ MINERALISCH P110  вказаним технічним характеристикам тільки при дотриманні правил транспортування, зберігання та інструкції з виконання робіт, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності в разі неправильного використання продукту або використання з порушеннями інструкції із застосування.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top