СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Weber.dry SS-8 Високоеластична 2-компонентна цементна гідроізоляція. CMO1P
Артикул:

Високоеластична 2-компонентна цементна суміш для гідроізоляції перед облицювальним покриттям, при виконанні ізоляційних робіт у вологих приміщеннях, на балконах, терасах, ванних кімнатах, кухнях, приватних плавальних басейнах

Модифікація исходн
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
 • гідроізоляція перед влаштуванням облицювання
 • гідроізоляція вологих приміщень, балконів, терас, ванних кімнат, цоколів
 • гідроізоляція приватних плавальних басейнів
 • використовується зовні та всередині приміщень
 ПЕРЕВАГИ
 • високоеластична та тріщиностійка
 • стійка до хлоридів
 • можливість гідроізоляції для басейнів
 ПРИЗНАЧЕННЯ

Weber.dry SS-8 призначена для влаштування гідроізоляційного покриття зовні та всередині приміщень перед облицювальними роботами, при виконанні ізоляційних робіт у будь-яких вологих приміщеннях, на балконах, терасах, ванних кімнатах, кухнях, приватних плавальних басейнах.

Основами можуть бути всі цементні матеріали: бетони, цементні штукатурки і стяжки, старе облицювальне покриття (при умові використання ґрунтовки weber.prim TG 5).

 ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ

Не придатний для нанесення на поверхні з металу, твердого ПВХ, дерева, ДСП, фанери. Не використовується для внутрішньої гідроізоляції при наявності негативного тиску води. Не рекомендується залишати матеріал без захисту від прямої інсоляції.

 СКЛАД

Цемент, мінеральний заповнювач, хімічні добавки, полімерна емульсія.

 ТЕХНІЧНІ ТА РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики:

Колір сірий
Температура використання (повітря, основи, матеріалів)      від +5 °С до +35 °С   
Густина готової суміші приб. 1,85 кг/дм3
Рівень pH суміші 12-12,5
Кількість шарів 2-3 шт
Можливість облицювання плиткою не раніше 1 діб
Механічна стійкість через 2 доби
Можливість навантаження водою через 7 діб
Час повного висихання 2 доби
Стійкість до тиску    ≥ 1,5 Бар (15 м водяного стовпа)    
Тріщиностійкість (згідно з TS EN 14891)

не менше 0,75 мм (+20 °С)

не менше 0,75 мм (-5 °С)

Міцність на розтяг ≥0,5 МПа (TS EN 1489)
Міцність на розтяг після контакту з водою ≥0,5 МПа (TS EN 14891)
Міцність на розтяг після температурного впливу ≥0,5 МПа (TS EN 14891)
Міцність на розтяг після поперемінного заморожування та відтавання    ≥0,5 МПа (TS EN 14891)
Міцність на розтяг після контакту з водою ≥0,5 МПа (TS EN 14891)
Міцність на розтяг після дії розчиненого хлору ≥0,5 МПа (TS EN 14891)
Капілярна абсорбція (згідно з TS EN 1062-3) менше 0,1 кг/м2год0,5

Робочі та технічні характеристики наведені в таблиці дійсні за температури повітря +20 °С та відносні вологості не більше 60%. В разі відхилень від умов в процесі виконання робіт та після їх закінчення, фактичні показники можуть відрізнятись від наведених.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Згідно з TS EN 14891/April 2013 суміш weber.dry SS-8 відповідає вимогам: цементний гідроізоляційний матеріал з високою тріщиностійкістю як за нормальних умов так і за від’ємних температур (-5 °С), а також стійкістю до хлоридів. Відповідає вимогам класу CMO1P.

Звіт про випробування відповідно до вимог TS EN 14891/April 2013 №: 04. 477/1

 ПЕРЕД ВИКОНАННЯМ РОБІТ

Для замішування матеріалу використовувати тільки 2-й рідкий компонент. Заборонено використовувати чи додавати воду, а також додавати цемент, гіпс, будь-який заповнювач, тощо.

Герметизацію деформаційних швів (міжсекційних, тощо) виконувати з використанням стрічок weber.tec Superflex B240, weber.tec Superflex B400. Приклеювання стрічок виконувати за допомогою матеріалів наведених в технічному описі цих матеріалів.

При виконанні гідроізоляції плавальних басейнів та будь-яких вологих приміщень в місцях примикань стіна-стіна, стіна-підлога використовувати стрічки weber.tec 828 DB 75 або weber.tec 828 DB 150, що приклеюються з використанням суміші weber.dry SS-8.

Weber.dry SS-8 не використовується в якості фінішного покриття. Захищати від прямого сонячного впливу. При пішохідному або іншому механічному навантаженні weber.dry SS-8 необхідно захистити облицювальним покриттям, стяжкою, штукатуркою або промисловою підлогою.

Виконане покриття weber.dry SS-8 захищати від прямої інсоляції та морозу (заморожування) протягом 1 доби після нанесення.

 ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка основи:

Підготовку основи виконують відповідно до ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22- 2001. Основа має бути міцною, стабільною, очищеною від пилу, бруду, мастил, жирів та інших речовин, що здатні вплинути на міцність зчеплення з основою. Нестабільні та неміцні ділянки основи слід видалити та виконати ремонтні роботи з використанням ремонтних сумішей weber.rep. мінімум за 24 год. до використання weber.dry SS-8. Значні нерівності поверхні усувають за допомогою відповідної суміші для вирівнювання підлог або штукатурним покриттям ТМ WEBER. Поверхні з високим та нерівномірним водопоглинанням попередньо зволожити водою до матового стану. При необхідності влаштування фасетів (викружок) – використовувати weber.tec 933.

Підготовка суміші:

Основний компонент (суха суміш, 25 кг) додати у ємність, що містить 2-й компонент (полімерна емульсія, 10 кг) та змішати за допомогою низькообертового дрилю або міксеру з насадкою до отримання однорідної розчинової суміші. Після змішування, розчинову суміш залишити на 3–5 хв. для дозрівання та повторно перемішати. Затверділу масу та залишки невикористаного матеріалу не замішувати з 2-м компонентом або з порцією свіжої розчинової суміші.

Спосіб застосування:

Нанесення матеріалу виконувати будівельною щіткою, пензлем, або шпателем мінімум у 2 шари. Другий шар гідроізоляції наноситься приблизно через 6 год після нанесення першого та перпендикулярно до нього.

Не допускається проведення робіт зовні приміщень під час атмосферних опадів, сильного вітру, прямого сонячного впливу без використання спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Під час виконання робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування (див. на сайті www.ua.weber), а також нормативних документів, що регулюють процес виконання гідроізоляційних робіт.

 ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ

Очищення спец. одягу, інструменту та тари виконувати теплою водою безпосередньо після закінчення роботи.

 ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру – змити водою використовуючи мило. У випадку появи подразнення – звернутися до лікаря.

При виконанні робіт рекомендується використовувати індивідуальні засоби захисту (захисні рукавиці, окуляри, спец. одяг). Уникайте вдихання пилу, що утворює продукт. Під час виконання робіт у приміщенні необхідно забезпечити достатню вентиляцію.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top