СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

WEBER.TEC 905 ВИСОКОЯКІСНЕ, АРМОВАНЕ ФІБРОЮ БІТУМНЕ ПОКРИТТЯ
Артикул:

Weber.tec 905 використовується для захисту старих бітумних рулонних покрівельних гідроізоляцій, бетону, фіброцементних поверхонь, металевих дахів, штукатурок, цегляних кладок, поверхонь з цинку від дії вологи та іншого впливу навколишнього середовища. Weber.tec 905 також придатний для захисту елементів з металу від впливу корозії при контакті з ґрунтом. Стійкий до дії хімічних речовин, промислових газів, солей, кислот, лугів, а також агресивних сполучень, що містяться у ґрунті.

Объем-1

Бітумний матеріал на основі розчинника. Водонепроникний стійкий до атмосферного впливу, хімікатів, промислових газів, солоної води, більшості кислот та лугів, а також речовин викликаючих корозію, що присутні в ґрунті.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
 • Захист старої рулонної гідроізоляції
 • Захист бетонних покрівель, фіброцементних листів, металевих дахів
 • Захист поверхонь з цинку
 • Захист цегляних кладок, бетону, штукатурок.
ПЕРЕВАГИ
 • Для ремонту старих рулонних покрівель
 • Висока водонепроникність
 • Може використовуватись як на горизонтальних так і вертикальних поверхнях
 • Довговічний
 • Висока адгезія
 • Стійкий до більшості кислот і лугів
 • Містить мікроволокна та розчинник
 • Висока стійкість до УФ-випромінювання
 • Висока довговічність
ПРИЗНАЧЕННЯ

Weber.tec 905 – це напіврідке, бітумне захисне покриття, що містить фібру і розчинник. Після затвердіння формує пружну пластичну плівку. Спеціальні добавки дозволяють наносити матеріал на злегка вологі поверхні. Пластифікатор перешкоджає ефекту крошення. Абсорбуючі ультрафіолет добавки уповільнюють ефект старіння і пошкодження від впливу ультрафіолетового випромінювання. weber.tec 905 - водонепроникний і стійкий до атмосферних впливів, хімікатів, промислових газів, солоної воді, більшості кислот і лугів, а також речовин що викликають корозію, присутніх в грунті.

Основами можуть бути цегла, бетонні блоки, бетон, цементні штукатурки, старі бітумні рулонні покриття, металеві покрівлі, цинкові покриття. Бетонні поверхні повинні бути попередньо відшліфовані. Шви в цегляних кладках повинні бути повністю заповнені. Цегляні кладки рекомендовано попередньо оштукатурити. Не потребує попереднього оштукатурення поверхні. Може наноситись одразу на цегляну кладку. Дозволяється нанесення як на суху так і на вологу поверхню.

СКЛАД

Бітумна емульсія, фібра, розчинник, хімічні добавки.

ТЕХНІЧНІ ТА РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики:

Вміст розчинників містить
Температура використання (повітря, основи, матеріалів):        від +5 °С до +35 °С      
Колір     чорний
Консистенція після змішування      напіврідка
Густина приб.     1,1 кг/л
Кількість шарів 2-3 шт
Перерва між нанесенням шарів 12 год.
Сухий залишок 60%
Повне висихання     1-3 дні
Коефіцієнт супротиву дифузії        μН20 прибл.8000
Точка розм’якшення (метод кільця та шарика)     прибл. +95°С
Водонепроникність 3 бар (200 год)
ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка основи:

Підготовку основи виконують відповідно до ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22- 2001. Основа має бути міцною, стабільною, очищеною від пилу, бруду, мастил, жирів та інших речовин, що здатні вплинути на міцність зчеплення з основою. Нестабільні та неміцні ділянки основи слід видалити та виконати ремонтні роботи. Поверхні з високим та нерівномірним водопоглинанням попередньо обробити бітумним ґрунтуючи засобом, що містить розчинник weber.tec 902. Ґрунтовка weber.prim 801 використовується тільки по сильно абсорбуючим поверхням та таким, що сильно пилять.

Сильно зношенні старі рулонні покрівлі необхідно попередньо відремонтувати з використанням weber.tec 911. Всі стики та шви закрити weber.tec 911. Також при ремонті дуже старих та нестабільних рулонних покрівель рекомендується у шар weber.tec 905 утоплювати нетканий текстиль зі скловолокна.

Спосіб застосування:

weber.tec 905 наноситься кровельною щіткою 2-3 шари. У разі старої покрівлі шар армується нетканим текстилем. Для цього у свіжонанесений шар weber.tec 905 вкладається та утоплюеться нетканий текстиль зі скловолокна. Накладання сусідніх полотен повинно складати не менше 5 см. Після повного висихання 1-го шару виконується нанесення 2-го шару до повного перекриття та насичення текстилю.

При нанесенні на металеві поверхні попереднє грунтування не виконується. Але поверхня металу повинна бути чистою – без слідів корозії або інших речовин.

При гідроізоляції елементів споруд, що контактують з ґрунтом – зворотна засипка виконується тільки після повного висихання weber.tec 905. В засипці не повинно бути колотого каменю, сміття, тощо. Тільки грунт з піском.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ

Очищення інструменту та тари виконувати розчинником безпосередньо після висихання матеріалу.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру – змити водою використовуючи мило. У випадку появи подразнення – звернутися до лікаря.

При виконанні робіт рекомендується використовувати індивідуальні засоби захисту (захисні рукавиці, окуляри, спец. одяг). Під час виконання робіт у приміщенні необхідно забезпечити достатню вентиляцію.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

ІНСТРУКЦІЯ З УТИЛІЗАЦІЇ

Суміш і затверділий матеріал потрібно утилізувати як будівельні відходи. Матеріал або залишки матеріалу не можна спускати в каналізацію. Тару утилізувати як звичайне сміття.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

24 місяців від дати виготовлення зазначеній на упаковці, при виконанні правил зберігання і транспортування, які наведені в актуальному описі продукту.

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати у фірмовій (заводській) упаковці в сухому приміщені на дерев’яних піддонах за температури повітря від +1 °С до +35 °С.

УВАГА!

Виробник гарантує відповідність матеріалу зазначеним характеристикам тільки при дотриманні правил зберігання, транспортування та використання наведених в актуальному технічному описі продукту. Виробник не несе відповідальність за неправильне застосування матеріалу, а також за його використання в інших цілях, що не передбачено технічним описом продукту.

ВИТРАТА МАТЕРІАЛУ*
     Умови експлуатації          Витрата матеріалу*     
По рулонній ізоляції 0,45-0,75 л/м2
По бетону 0,75-0,9 л/м2
З текстилем 1,8-2,7 л/м2

* - Витрата матеріалу залежить від ступеню рівності основи та професійних навичок виконавця робіт

ПАКУВАННЯ

Комбінована упаковка 10 л

Комбінована упаковка 33 л

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top