СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

WEBER.TEC 933 (Deitermann HKS)
Артикул: 19022

weber.tec 933 застосовується для формування заокруглень в примиканнях типу стіна-підлога, стіна-стін, а також, для заповнення нерівностей і швів в бетонній основі або цегляній кладці та в якості вирівнюючої шпаклівки. Матеріал використовується всередині і зовні приміщень, при ізоляції підвалів, фундаментів, резервуарів, басейнів. Після затвердіння на нього можна наносити гідроізоляційні матеріали, наприклад, бітумні або мінеральні гідроізоляційні покриття. Матеріал можна наносити на бетон, цементну підлогу, цегляну і вапняну кладку.

Полімермодифікована водонепроникна цементна безусадочна суміш для виконання заокруглень (фасетів) та влаштування вирівнюючих шарів

 

ОПИС

Weber.tec 933 (Deitermann HKS) - це розчин для влаштування галтелів під гідроізоляційним шаром в місцях сполучень стіна - підлога всередині і зовні приміщень.

Також матеріал застосовується в якості проміжної гідроізоляції або вирівнюючого розчину перед нанесенням гідроізоляційних шламів weber.tec 824 (Superflex D1) або weber.tec Superflex D2 при влаштуванні відповідної внутрішньої гідроізоляції.

ОСОБЛИВОСТІ МАТЕРІАЛУ
 • водонепроникний
 • містить синтетичні речовини
 • не дає усадки
 • швидко твердіє
 • легко наноситься
 • може використовуватися в якості вирівнюючої шпаклівки
 • стійкий до впливу сполук сірки
 • армований полімерним волокном
 • стійкий до сульфатів
ТЕХНІЧНІ ДАНІ 
Основа цемент, заповнювач, добавки
Колір сірий
Насипна щільність  прибл. 1,5 кг / дм3
Щільність після змішування прибл. 1,85 кг / дм3
Консистенція після змішування жорстко-пластична, придатна для нанесення шпателем 
Коефіцієнт змішування        прибл. 2,5 - 3,0 літра води + 25 кг weber.tec 933 або 1 частина води + 5,5 - 6,7 масових частин weber.tec 933 (в залежності від необхідної консистенції)   
Температура нанесення +5° - + 30°С (температура повітря і основи)
Нанесення за допомогою язикової кельми для виконання галтелів, гладкий шпатель, щітка, гладилка
Товщина шару товщина шару – 2 - 10 мм, товщина галтелі - 50 мм
Час використання готової суміші прибл. 15 хвилин при + 20°С
Витрата прибл. 18 кг / м2 (порошку) на 10 мм шару, заокруглення: мін. 3,0 кг/м²
Час затвердіння прибл. 60 хвилин при + 20°С
Можливість виконання наступних робіт    через, прибл. 1-3 години 
Міцність на стиск     через 28 діб ˃ 25 N/мм2
Міцність на вигин   через 28 діб ˃ 5 N/мм2
Пакування 25кг паперовий мішок

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Weber.tec 933 (Deitermann HKS) придатний для:

 • Для пристрою галтелів (фасет) в місцях переходу «стіна - підлога» (наприклад, в кутах між бетонною плитою основи і стінами підвалу) або в місцях з'єднань «стіна - стіна».
 • Для вирівнювання відколів і каверн на бетонних поверхнях або цегельних кладках
 • Для застосування всередині і зовні приміщень

Після затвердіння, weber.tec 933 (Deitermann HKS) може покриватися гідроізоляційними матеріалами: модифікованими полімерами бітумними мастиками на водній основі (weber.tec Superflex 10 або weber.tec 915) або еластичними гідроізоляційними сумішами на цементній основі (weber.tec 824, weber. tec Superflex D2 та інші).

РОБОЧІ ІНСТРУКЦІЇ

Підготовка основи

Основа повинна бути стабільним, міцною й очищеною від забруднень, а також від непов'язаними з основою частинками.

Основу необхідно попередньо зволожити до отримання матово-вологій поверхні і потім нанести weber.tec 933 (Deitermann HKS).

Придатними для нанесення основами є бетон, бетонні стяжки або цегляні кладки.

 

Змішування

Змішати з водою до отримання бажаної консистенції: 1 частина води на 5,5 частин сухої суміші (пластична консистенція) або на 6,7 частин сухої суміші (жорстка консистенція) weber.tec 933 (Deitermann HKS).

При змішуванні, в контейнер для змішування спочатку налити необхідну кількість води, а потім плавно вводити необхідну кількість сухої суміші. Змішування проводити протягом 2-х хвилин, використовуючи електричний міксер з насадкою №2.

 

Нанесення як розчин для пристрою галтелів (фасет).

Нанести спочатку зчіплюючий шар з матеріалу weber.tec 933 (Deitermann HKS), змішаний до консистенції, що дозволяє нанесення пензлем. Потім, нанести weber.tec 933 (Deitermann HKS) в місцях примикань. Розчин повинен укладатися за методом «мокре-на-мокре» на свіжонанесений зчіплюючий шар, і розчину надається напівкругла форма спеціальної мовної кельмою, максимальним радіусом галтелі в 50 мм.

Після затвердіння, може покриватися гідроізоляційними матеріалами: модифікованими полімерами бітумними мастиками на водній основі або еластичними гідроізоляційними сумішами на цементній основі.

 

Нанесення як заповнює / вирівнюючого розчину

Зволожити до стану матовою вологості підставу і нанести weber.tec 933 (Deitermann HKS) за допомогою плоского шпателя в один шар, максимальною товщиною шару в 10 мм.

Після затвердіння, може покриватися гідроізоляційними матеріалами: модифікованими полімерами бітумними мастиками на водній основі або еластичними гідроізоляційними сумішами на цементній основі.

 

ЗБЕРІГАННЯ:

В сухому місці в оригінальний герметичній упаковці 9 місяців

ПРИМІТКИ

При використанні матеріалу слід дотримуватися правил техніки безпеки і дотримуватися вимог, що випливають із знаків на упаковці.

Ми не в змозі контролювати правильність, а тим самим успішність застосування наших матеріалів. Тому гарантія охоплює тільки якість наших матеріалів в межах наших умов продажу та постачання, не включаючи їх успішного застосування.

Дана інструкція анулює всю попередню інформацію, що стосується цього матеріалу.

Ми зберігаємо за собою право вносити в цю інструкцію зміни, пов'язані з технічним прогресом.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top