СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Поради фахівця: коли можна вимагати зменшення вартості ремонтних робіт

Як відомо, ремонт закінчити неможливо - його можна тільки призупинити. І аби полегшити цей перманентний процес, багато то вважає, що краще залучитися допомогою фахівців. Ми розповімо вам про те, чи реально зменшити витрати на ремонт. Відразу уточнимо: мова піде про ті випадки, коли на виконання ремонтних робіт укладено договір. В іншому випадку довести існування домовленості між власником квартири та робочими надзвичайно складно. Якщо немає договору, то у разі неякісно виконаної роботи претензії пред’явити нікому.

Зазвичай в договорі просто вказується, що замовник доручив виконавцеві своїми силами зробити ремонт квартири. Але краще визначити конкретні види робіт, які робочі зобов'язуються виконати. Це буде корисним, якщо бригада спробує заперечувати деякі з узятих на себе зобов'язань. Всі матеріали подаються замовником - відповідний пункт доцільно згадати в договорі. Зрештою, слід визначити терміни проведення ремонту.

Детальніше: Поради фахівця: коли можна вимагати зменшення вартості ремонтних робіт

6 стильних поєднань кольорів для інтер'єру

Темно-синій, винний, м'ятний, пряний медовий, вугільний - сьогодні в тренді складні відтінки. Про те, як і з чим їх поєднувати, аби вийшов максимально стильний та гармонійний простір - читайте у статті Гріко

Щороку провідні експерти кольору і виробники фарб випускають свої палітри колірних трендів. Але просто продемонструвати добірку кольорів - не цікаво. Тому декотрі дизайнери допомагають зорієнтуватися, як і з чим їх краще поєднувати. Показуємо ефектні поєднання, які здатні стати новими героями в класичній палітрі інтер'єру.

Детальніше: 6 стильних поєднань кольорів для інтер'єру

Типові помилки при роботі з монтажною піною

 

Працювати з монтажною піною нескладно, і припуститися помилки практично неможливо. Так думають всі, хто хоча б раз бачив балон. Але якщо порушити технологію, справа може закінчитися не тільки погано заповненим швом чи перевитратою матеріалу, а й... вибухом.

 

У нескладній, здавалося б, справі герметизації є низка нюансів і тонкощів. Ось перелік найпоширеніших помилок майстрів, яких варто уникати. Адже краще бути ознайомленим з проблемою, аніж розгрібати її наслідки laughing

 

Детальніше: Типові помилки при роботі з монтажною піною

Чим та як фарбувати стельовий плінтус?

Найчастіше, завершальний етап в ремонті власного будинку - це установка і фарбування стельового плінтуса. Зазвичай плінтус фарбують, коли вже готові стіни і стелі. Однак іноді його фарбують до етапу оздоблення стін. Здавалося б, що тут складного – купуй фарбу і гайда до роботи. Втім, є низка нюансів, які можуть не лише зіпсувати плінтус, а й звести нанівець весь ремонт. Ми у Гріко розібралися, чим фарбувати стельовий плінтус, коли та як це зробити найкраще.

Детальніше: Чим та як фарбувати стельовий плінтус?

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top