СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Гіпсові штукатурки і їх переваги.

Сферою застосування штукатурок на основі гіпсового в'яжучого є внутрішні оздоблювальні роботи в побутових (НЕ індустріальних) приміщеннях без екстремальної вологості (такі, як житлові приміщення, офіси, торгові центри і т.д.) Гіпсові штукатурки застосовуються для вирівнювання вертикальних, горизонтальних і ін. Поверхонь і підготовки їх до фінішної декоративної обробки.

Застосування гіпсових штукатурок дозволяє добитися якості поверхонь фактично виключає або гранично мінімізує фінішні роботи. Такі поверхні практично готові до прямого нанесення декоративного покриття (рівні та структурні фарби, декоративні штукатурки, шпалери та ін.). Гіпсові штукатурки забезпечують більш високу адгезію з декоративними матеріалами, не призводять до утворення тріщин в самому штукатурному шарі.

Переваги застосування гіпсових штукатурок в порівнянні з цементними:

 • Застосування гіпсових штукатурок, на відміну від цементних, дозволяє об'єднати в один прийом роботи з вирівнювання поверхонь (оштукатурювання) і їх підготовці до нанесення фінішного декоративного покриття (шпатлювання).
 • Гіпсові розчини є безусадкові, що не приводять до утворення тріщин штукатурного шару (павутині), що є одною з проблем штукатурок на основі цементу.
 • Гіпсові штукатурки дозволяють виконувати вирівнювання поверхонь товстими шарами до 7-10см за одне нанесення без ризику утворення тріщин і відшаровування.
 • Питома вага гіпсових матеріалів в 2-2,5 рази менше цементних, що значно полегшує роботу штукатура, скорочує транспортні витрати і зменшує навантаження будівлі на фундамент.
 • Гіпсові розчини володіють високою рухливістю і пластичністю, що забезпечує більш високу продуктивність праці в порівнянні з цементними розчинами (15-25 кв.м / чол. / зміна при ручному способі нанесення і 25-50 кв.м / чол. / зміна при механізованому способі нанесення)
 • Висока адгезія з основою і мала питома вага гіпсових штукатурок дозволяє без проблем застосовувати їх для вирівнювання горизонтальних поверхонь, наприклад стель.
 • Гіпсові штукатурки є пористим матеріалом, що дозволяє парам вологи, що знаходиться, в матеріалі підстави або всередині приміщення безперешкодно абсорбувати через штукатурний шар, що дозволяє створити природну вентиляцію конструкцій і оздоблювального шару і збалансований мікроклімат всередині приміщення.
 • Гіпсові штукатурки володіють значно нижчими в порівнянні з цементними коефіцієнтами тепло і звукопровідності, що покращує тепло- і звукоізоляцію приміщень.
 • Використання гіпсових сухих сумішей при механізованому способі застосування є менш проблематичним і менш енергоємним для існуючих типів обладнання.
 • Використання гіпсових штукатурок в поєднанні з ґрунтувальними матеріалами (Бетонконтакт), вирішує проблему штукатурення бетонних, гладких основ без використання армуючих сталевих сіток застосовуються при оштукатурюванні цементними розчинами.
 • Марка гіпсових штукатурок 45 - 80, що дозволяє застосовувати їх на значно м'якші підстави без ризику подальшого відшарування штукатурного шару.

 

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top