СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Затишна мансарда чи скромне горище: вибір за вами

Ще вчора комфортна та навіть трішки загадкова мансарда могла приховуватись під скромним іменем «горище». Але уже сьогодні саме ця частина будинку може стати улюбленою для всіх членів сім’ї. Спальня, вітальня, дитяча, кухня – функціональність мансарди безмежна. Однак щоб вона була не лише функціональною, а й не втратила магічного сенсу ані влітку, ані взимку, потрібно потурбуватися про її мікроклімат.

Утеплення мансарди – актуальне питання для тих, хто хоче зменшити витрати на опалення будинку. Адже через дах, як і через стіни, втрачається суттєва кількість тепла. Тому важливо, щоб утеплювач взимку утримував тепло, а влітку зберігав комфортний мікроклімат.

 

Який матеріал краще обрати?

Гріко пропонує широкий вибір матеріалів для утеплення. Однак найбільш популярними є мінеральна вата та вата зі скловолокна.

Особливості мінеральної вати

Вата з мінеральних базальтових волокон не горить, не гниє та не деформується. Тому навіть взимку в горищному приміщенні, утепленому мінватою, буде максимально комфортно. Крім того, мінвата екологічна – здоров’ю нічого не зашкодить.

Створити затишок у мансарді можна легко з теплоізоляційними плитами ROCKMIN (ТМ ROCKWOOL). Це стовідсотково екологічний матеріал, виготовлений з кам’яної вати на основі базальтових порід. Призначений для утеплення мансард, дерев’яного брусового перекриття, перегородок, підвісних стель, каркасних стін, металевих стін із сендвіч-панелей.

Більш детально про плити ROCKMIN: https://goo.gl/azDjiA


Універсальним матеріалом для приватного будівництва є мінеральна вата РОКЛАЙТ (ТМ Sweetonlale). Це легкі гідрофобізовані та негорючі плити. Їх застосовують для ізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкцій, таких як каркасні та тришарові стіни, мансарди, перегородки, підлоги та перекриття.

Детальніше про продукт: https://goo.gl/tzuRgU


А ось мінеральна вата ПРОФІТЕП (ТМ KNAUF) – це продукт з оптимальним співвідношенням ціни та якості у бюджетному сегменті. Плити легко монтувати на будь-які ненавантажувані конструкції: мансарди та покрівлі з нахилом, перекриття, міжкімнатні перегородки. А завдяки відмінним показникам теплоізоляції, можна суттєво зекономити кошти на кондиціонування та опалення приміщень.

Більше про товар: https://goo.gl/Akcc7V

Особливості скловати

Скловата – найбільш доступний матеріал. Він складається з неорганічних скловолокон, з’єднаних полімеризованою смолою в однорідний гнучкий мат. Сучасна скловата негорюча та абсолютно безпечна.

До прикладу, рулонний утеплювач Gecsatherm (GECSAT) використовують для утеплення легких ненавантажуваних конструкцій, в тому числі мансард. Його можна нарізати вздовж та впоперек, що особливо зручно для нестандартних дахів.

Більше інформації про продукт: https://goo.gl/1FyW69


ТЕПЛОплита від ТМ KNAUF – універсальний тепло- та звукоізоляційний матеріал на основі скловолокна, при виготовленні якого використовують технологію ECOSE® . Він підходить для утеплення всього будинку – починаючи покрівлею, закінчуючи підлогою. А ось ТЕПЛОрулон бажано використовувати в горизонтальних конструкціях, без безпосереднього навантаження на матеріал. Наприклад, для утеплення підлоги мансарди.

Хоча використання матеріалу для утеплення похилих покрівель на вертикальних конструкцій теж допускається.

Більше інформації про продукти:

ТЕПЛОплита: https://goo.gl/ahmxUG

ТЕПЛОрулон: https://goo.gl/Zp31XL


ISOVER ТЕПЛИЙ ДІМ - універсальна теплоізоляція в плитах для утеплення скатних покрівель, мансард, зовнішніх стін, перегородок, підвісних стель. Є у двох варіаціях - у плитах та в рулонах. І ті, і інші на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Матеріал виготовляється з природних компонентів - пісок, сода, вапняк. ISOVER Теплий Дім відповідає всім гігієнічним нормам та має необхідні гігієнічні сертифікати. Дозволяється використовувати в дитячих та медичних установах. Забезпечує надійний теплозахист завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності. Відноситься до групи негорючих матеріалів. Безперешкодно пропускає пару та сприяє виходу вологи з конструкції. Надійно захищає від шуму.

Більше інформації про продукти:

ISOVER ТЕПЛИЙ ДІМ плита: https://bit.ly/2EDxbod 

ISOVER ТЕПЛИЙ ДІМ рулон: https://bit.ly/2MlZuhs 

Кілька порад щодо утеплення мансарди

Оскільки дах мансарди з нахилом, його потрібно утеплювати матеріалом, який з часом на буде деформуватися. Тому краще використовувати не суцільне полотно, а плити. Уже в процесі ізоляції їх легко з’єднати між собою.

Якщо між плитами утворилися щілини– його обов’язково потрібно заповнити смужкою того ж матеріалу. Важливо, щоб ніде не було отворів – інакше якісно утеплити мансарду не вдасться.

Рулонний утеплювач краще використовувати на пласкій рівній поверхні.

Щоб утеплювач прослужив довго, не слід забувати про гідроізоляційний шар.

Загалом, дах мансарди повинен виглядати так:

 

 1. Покрівельне покриття
 2. Вентильований отвір (~5 см)
 3. Вітро-вологозахисна мембрана
 4. Обрешітка
 5. Теплоізоляція
 6. Пароізоляційна плівка

Якщо правильно вибрати матеріал та прислухатися до всіх порад, результат неодмінно втішить: мансарді будуть не страшні ні холодний вітер, ні сніг з дощем.

 

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top