СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Ремонт як дві пожежі: як зробити ремонт квартири, не потонувши у боргах

Ремонт квартир – організаційно і технологічно складний процес, ще й з особливостями психологічної сумісності майстрів, бригад, фірм і замовників та їхніми уявленнями про якість. Аби не прирівняти ремонт до пожежі, а навпаки – отримати якісний результат та вкластися в кошторис, потрібно прислухатися до кількох порад. Адже сьогодні замовник повинен знати про ремонт квартири все. Інакше в переважній більшості випадків він буде виглядати некомпетентним перед навченим досвідом виконробом або бригадиром.

Ремонт чи оздоблення квартири

Ремонт квартири - зміна існуючого оздоблення житлового приміщення. Тобто ремонт - це зняття старих покриттів з усіх поверхонь в квартирі і проведення нових ремонтно-оздоблювальних робіт з заміною оздоблювальних і облицювальних матеріалів стін, підлог, стель, переплануванням і установкою нової сантехніки, електропроводки. Залежно від складності та обсягу, ремонти називають капітальними або косметичними, обсяг ремонтно-оздоблювальних робіт може проводитися у всій квартирі або тільки в кімнаті, кухні або санвузлі. Є ще поділ ремонтів на євроремонт, дизайнерський ремонт, VIP тощо - ці назви покликані привернути потенційного замовника його ж уявленнями про якість ремонту в квартирі.

Оздоблення квартир відрізняється від ремонту тим, що в такій квартирі нічого ремонтувати. Вона нова і поки ще без оздоблення. Тобто навколо бетон, цегла, дроти і труби. Оздоблення квартири зазвичай роблять швидше, адже нічого ламати, демонтувати, обдирати не потрібно.

 

Швидко, дешево і якісно - з цих трьох умов ремонту потрібно завжди вибирати два.

  • Якщо швидко і дешево – ніколи не буде якісно.
  • Якщо це дешево і якісно – ніколи не вийде швидко.
  • А якщо це якісно і швидко – ніколи не вийде дешево.

ЗАМОВНИКУ на замітку: з трьох все одно доведеться завжди вибирати два!

Якісно + Швидко = Дорого

Кому потрібно: тому, хто поспішає заселитися і у кого йде хороший грошовий потік.

Ремонту такої квартири приділяється першочергова увага.

Організацією та веденням ремонту займаються тільки досвідчені виконроби.

Залучені всі можливі ресурси: висококваліфіковані майстри, технологічно підібрані інструменти, коригуються логістичні ланцюжки для своєчасного постачання будівельними та оздоблювальними матеріалами, узгоджуються графіки відключення води та опалення.

Ремонтно-оздоблювальні роботи ведуться паралельно і з дотриманням технологій.

Деякі роботи, без зайвого шуму, можуть виконувати в нічний час - все організовується за законом і тиша дотримується!

Результат: ремонт закінчується в термін і з необхідною якістю.

Недолік: це буде не дешево.

Хто підрядник: такі ремонти роблять фірми, приватній бригаді це просто не під силу!

Якісно + Дешево = Повільно

Кому потрібно: у кого не суттєві заощадження, але хочеться раз і назавжди, тобто нехай буде довго – зате буде добре!

Ремонт виконують по зазниженій ціні і такий проект буде менш пріоритетний.

Прораб буде досвідчений, але у нього таких квартир під ремонт буде кілька і приділяти пильну увагу однієї з них він не зможе.

Можливо буде менше вільних майстрів і потрібно час для того, щоб потрібне обладнанян звільнилося.

Такі ремонти, зазвичай, ведуться послідовним методом. Майстер працює на одному об'єкті, а інші об'єкти в очікуванні.

Результат: якість досягається та, що закріплена в договорі.

Недолік: ремонт ніколи не закінчується в термін.

Хто підрядник: такі ремонти роблять маленькі фірми або великі бригади, які тільки напрацювали репутацію.

Швидко + Дешево = Неякісно

Кому потрібно: неякісно не потрібно нікому і навіть безкоштовно. За матеріали заплати, а в результаті втратиш час і гроші? Аж ніяк.

Такі ремонти потрібні для квартир, які здаватимуть в оренду. Тому при такому підході роблять зазвичай косметичний ремонт.

Результат: результат можна назвати «отримаєш те, за що заплатив». Тобто буде не хтозна що, але буде вчасно.

Недолік: якість непогана, просто знижені стандарти і недорогі матеріали.

Хто підрядник: такі ремонти роблять: великі фірми - ніколи, а ось невеликі фірми і такі ж бригади візьмуться.

Види ремонтів квартир

Косметичний ремонт квартир - швидкий поверхневий ремонт. Такий ремонт можна проводити в заздалегідь капітально відремонтованій квартирі для поновлення обробки - замінити шпалери, освіжити стелю, полагодити або замінити деякі розетки і вимикачі. В не відремонтованої квартирі косметичний ремонт частіше роблять тоді, коли немає часу, не вистачає коштів або квартиру планують здавати в оренду. Звичайні терміни косметичних ремонтів - місяць, півтора.

Капітальний ремонт квартири - серйозне і дороге задоволення. Такі ремонти передбачають повну заміну електрики і сантехніки, вирівнювання поверхонь стін і стель, заміну покриття для підлоги, дверей, вікон. Терміни капітального ремонту індивідуальні і залежать від обсягів і складнощів робіт. Найчастіше такі ремонти робляться за три місяці, але бувають і набагато довше.

Ремонт кухні або ванної кімнати - складова частина капітального ремонту квартири, але може робитися окремо від інших приміщень, оскільки це найдорожча і найскладніша частина в ремонті будь-якої квартири. Кухню зазвичай майстри встигають відремонтувати за тиждень - дві, а ванну кімнату за пару тижнів. Санвузли ремонтуються завжди довше - більше складних робіт, які вимагають участі майстрів різних спеціальностей (сантехніка, електрика, плиточника) в дуже обмежених умовах.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top