СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Як на долоні: 12 корисних додатків для ремонту

Практично перед усіма, хто розпочинає капітальний або косметичний ремонт у квартирі, постає дилема: довірити професіоналам усе – від проекту до вибору будівельних матеріалів, або ж намагатися зробити ремонт самотужки. Звісно, другий варіант менш затратний, однак тут легко допустити помилок. Добре, що частину завдань сьогодні можна перекласти на корисні додатки, розроблені для iOS чи Android. Чимало з них дійсно знадобляться під час будівництва чи ремонту. Адже з допомогою додатків можна розробити план приміщення, прорахувати вартість ремонтних робіт, підібрати вдалий колір стін, дізнатися, чи пасуватимуть бажані меблі до інтер’єру та навіть змоделювати власне житло у 3D.

Щоб полегшити пошук, ми зібрали перелік безкоштовних додатків для ремонту та декору. Все, що потрібно, аби розпочати з ними роботу, – завантажити їх на свій смартфон або комп’ютер.

 

Під час будівництва

AutoCAD

Один із найбільш серйозних додатків для проектування будівель. У ньому можна створювати і переглядати креслення у форматі DWG, в якому зберігаються плани приміщень.

Програма пропонує інструменти для малювання і редагування креслень, в тому числі управління шарами, додавання заміток і розмірів.

Пробна версія безкоштовна. Але вона, на жаль, має обмежений функціонал, і за можливість зберігати проекти потрібно заплатити.

Доступно для iOS та Android .

Будівельний калькулятор

Допоможе розрахувати кількість матеріалів для будівництва та ремонту. Безкоштовний додаток стане в нагоді як будівельникам, так і замовникам, яким необхідно контролювати витрату матеріалів. Наприклад, для розрахунку зведення цегляної стіни досить ввести довжину, висоту і товщину конструкції, вартість однієї цеглини і кубічного метра розчину. Програма сама підрахує необхідні витрати на будівництво і обсяг необхідних матеріалів. Аналогічним способом можна обчислити об'єм бетонної суміші для фундаменту або кількість рулонів шпалер для кімнати.

В цілому програма має простий і зручний інтерфейс.

Доступно для Android. Аналог для iOS – CalcBook.

Clinometer

Замінює відразу два корисних для будь-якого будівельника інструменти: клінометр і водний рівень. Під час роботи програма використовує g-сенсор. Для видачі більш точних даних перед вимірами слід провести калібрування (настроювання) екрана відповідно до даних зазначених інструментів.

До плюсів можна віднести автоматичну фіксацію рівня, до мінусів - при неправильному калібруванні може постраждати точність вимірювань.

Доступно для Android. Аналог для IOS - iHandy Level.

Homestyler Interior Design

Барвистий дизайн-додаток з великим об'ємом пам'яті для збереження вподобаних інтер'єрів. Autodesk Homestyler простий і зручний у використанні, адже проектування інтер'єру багато в чому нагадує будівництво будинку у грі «The Sims». Найкраще це додаток підійде для швидкого перегляду можливих варіантів майбутнього ремонту.

З мінусів: мабуть, занадто спрощений інтерфейс, через що інтер'єри виглядають нереалістично.

Доступно для iOS та Android.

Bimx

Грубо кажучи, це навігація по проектах будинків. За допомогою нього можна переглядати креслення об'єктів і перетворювати їх в 3D-модель. Дуже добре підходить для демонстрації архітектурних проектів. Але при цьому нема можливості внести правки в готове креслення

Доступно для iOS та Android.

Floor Planner

Інтерфейс в Floor Planner відрізняється широким вибором різних кольорів, текстур і матеріалів. Працюючи в двомірному просторі, додаток точно визначає розміри майбутнього інтер'єру і підказує, чи помістяться меблі в кімнаті. Завдяки точним і детальним планам Floor Planner відмінно підійде для тих, хто хоче спроектувати квартиру або будинок з нуля.

З мінусів: великі планування можуть довго завантажуватися. Доступно тільки на ПК.

AR MeasureKit

Додаток для iOS11 з розширеним функціоналом. З ним ви можете надійно визначити не тільки довжину і ширину предмета, а й відстань до обраної точки, кут між об'єктами. Ті, хто вже спробував його в роботі, кажуть, що додаток цілком здатен замінити професійні інструменти монтажника.

Під час ремонту

Ruler App + Photo Ruler (лінійка)

Електронна лінійка для визначення розміру предмета по фото. Для цього слід покласти кредитну карту або листок А4 (їх дані вже внесені у програму) поряд з вимірюваним предметом. Також ви можете додати в якості еталону будь-який інший предмет з відомими вам параметрами. Камера зафіксує розмір, визначить довжину і ширину.

Серед плюсів можна відзначити наявність звичайної лінійки, а серед мінусів – під рукою завжди повинен бути еталон для вимірювання.

Доступно для iOS та Android.

Під час підбору дизайну

Houzz

Тут нараховується понад 15 млн фотографій інтер'єрів різних приміщень, включаючи роботи відомих архітекторів і дизайнерів. Фішка в тому, що на будь-якому знімку можна вибрати потрібний предмет, натиснути на нього і дізнатися назву бренду і вартість. Правда, доставка через додаток можлива тільки по території США. Але, дізнавшись найменування, аналогічну річ можна замовити через ebay або amazon.

Також у додатку зібрані поради по дизайну інтер'єру.

Доступно для iOS та Android.

Home Design 3D

Дозволяє з нуля створити 3D-модель приміщення і облаштувати інтер'єр. Зручно тим, що, запровадивши реальну площу кожної кімнати, можна подивитися, як в ній будуть виглядати меблі, побутова техніка або елементи декору. Також програма дозволяє підібрати покриття стін, підлоги і стелі.

Доступно для iOS та Android.

ColorSnap

Виконує функцію піпетки в фотошопі. Наприклад, ви не можете самостійно визначити колір стіни в кімнаті, а вам необхідний відповідний відтінок фарби. Для цього слід просто зробити фото приміщення або предмета, і програма автоматично визначить колір (тут їх більше 3 500).

Доступно для iOS та Android.

Homestyler Interior Design

За допомогою нього можна сфотографувати приміщення і розмістити на знімку меблі, люстри, дзеркала і побутову техніку. У додатку є вражаюча бібліотека 3D-моделей реально існуючої меблів. При цьому за допомогою спеціального інструменту можна перефарбувати стіни або змінити підлогове покриття.

Для нормальної роботи програми фото необхідно робити при хорошому освітленні.

Доступно для iOS та Android.

Так, додатки, звісно, спростять частину роботи. Однак для отримання кваліфікованої консультації експерта на всіх етапах будівництва та ремонту, починаючи з планування, закінчуючи дизайном, звертайтеся до Центру комплектації об’єктів будівництва Гріко.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top