СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Чому не варто утеплювати стіни зсередини?

Утеплювати стіни зсередини чи ні? Це питання є досить поширеним. Тому розглянемо два приклади утеплення зовнішніх стін: зсередини і зовні.

Температура зовні однакова. Температура всередині приміщення теж. Тільки ось у першому випадку зовнішня стіна в цілком холодна і має в середньому негативну температуру.

У другому випадку (утеплювач зовні) стіна має позитивну температуру, тобто вона тепла.

 

 

Тепер подумайте, що відбувається взимку, за сильних морозів, оскільки утеплювач не пропускає тепло від системи опалення, стіна повністю промерзає, а там де мороз – там і іній. Коли морози ослабнуть, іній на внутрішній поверхні стіни (на межі з утеплювачем) топиться, і ми отримаємо підвищену вологість всередині стіни. При подальших морозах накопичена у стінах волога буде знову замерзати, зменшуючи експлуатаційний термін матеріалу зовнішніх стін будинку. Ще один важливою фактор, який супроводжує підвищену вологість, - цвіль та грибок.

 

 

І остання, одна з головних причин нераціональності внутрішнього утеплення - теплоємність. Якщо, наприклад, несучі стіни з теплоємних матеріалів, таких як цегла або дерево, утеплити зсередини, зробивши їх холодними, всі їхні позитивні теплоакумулюючі властивості будуть геть втрачено. Стіни будуть відгороджені утеплювачем від теплого повітря, і не зможуть віддавати накопичене тепло при похолоданні або відключенні опалення.

Таким чином, на питання чи варто утеплювати стіну зсередини, відповідь очевидна – ні. Оскільки жодної користі з такого утеплення не буде. Якщо ж вам потрібна консультація фахівця  - звертайтеся до Центру комплектації об’єктів Гріко. У Гріко ж можна і придбати всі необхідні матеріали для утеплення приміщення.

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top