СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Типові помилки при роботі з монтажною піною

 

Працювати з монтажною піною нескладно, і припуститися помилки практично неможливо. Так думають всі, хто хоча б раз бачив балон. Але якщо порушити технологію, справа може закінчитися не тільки погано заповненим швом чи перевитратою матеріалу, а й... вибухом.

 

У нескладній, здавалося б, справі герметизації є низка нюансів і тонкощів. Ось перелік найпоширеніших помилок майстрів, яких варто уникати. Адже краще бути ознайомленим з проблемою, аніж розгрібати її наслідки laughing

 

 

Нанесення монтажної піни без зволоження

 

Процес затвердіння монтажної піни відбувається при рівні вологості не менше 40 - 50%. При недостатньому вмісті вологи в повітрі піна буде гірше набирати об’єм. Будівельні роботи не завжди проводяться в ідеальних умовах, тому перед нанесенням поверхню треба зволожити з пульверизатора.

 

Нанесення другого шару піни без зволоження попереднього

Якщо необхідно укласти два шари піни, то наносити відразу обидва шару не рекомендується, тому що піна може відшаруватися, але зволоження дозволяє нанести другий шар через 10-15 хвилин, а не через годину.

 

Балон НЕ струснули перед роботою

 

 

До складу монтажної піни входить преполімер -  суміш речовин і газоподібний пропелент. Всі компоненти мають різну щільність, тому в ємності вони розподіляються нерівномірно. Щоб привести піну в робочий стан, їх треба перемішати. Виробники рекомендують 20 - 30 разів енергійно струснути балон. При цьому тримати балон треба дном вниз. Збовтування балона з піною без насадки може привести до мимовільного виходу полімерного складу.

 

Неправильне положення балона при установці монтажного пістолета

 

При установці монтажного пістолета балон треба тримати дном вниз. Краще встановити ємність на рівну поверхню і прикрутити пістолет зверху.

 

Робота холодним балоном

 

Піна часто зберігається в неопалюваних приміщеннях, в результаті цього балон охолоджується, що знижує вихід матеріалу і його подальше розширення. Температура піни в балоні повинна бути від +20 до +30 градусів.

 

Нагрівання балона на газовій плиті

 

Нагрівати балон до потрібної температури потрібно при кімнатній температурі або в теплій воді. Не можна нагрівати піну на газовій плиті і біля інших джерел відкритого вогню. Газ пропелент горючий і легко вибухає, при розриві балона вся піна виявиться на меблях і одязі.

 

Запінення швів понад 10 см

 

 

 

Для герметизації шва до 5 см досить одного шару монтажної піни. При запінення шва 5 - 10 см піну наносять в два шари. Для швів більше 10 см краще використовувати добірні елементи, це підвищують міцність з'єднання. Як добірних елементів можуть служити цегла та бруски.

 

Робота з балоном клапаном вниз або в горизонтальному положенні

 

 

Дно балона має бути спрямована вгору, так газ пропелент буде тиснути на вміст. Це забезпечить високий вихід матеріалу. Це правило часто порушують з побутовою піною.

 

Неправильне зберігання балона з піною

 

При перервах в роботі не можна знімати пістолет з ємності, через це піна в клапані засохне і балон стане непридатним для роботи. Очистити клапан можна ацетоном або рідиною для карбюратора, якщо з моменту останнього використання пройшло не дуже багато часу.

Для правильного зберігання покладіть ємність в вертикальне положення і загорніть клапан на пістолеті.

 

Використання води при мінусових температурах

При низьких температурах не рекомендується зволожувати поверхні, оскільки це може призвести до обмерзання. Звичайні піни в таких умовах не використовують. У холодну погоду варто використовувати зимові або всесезонні склади, наприклад зимову професійну монтажну піну PROFPUR ICE, професійну всесезонну піну PROFPUR MEGA або ж всесезонну побутову монтажну піну PROFPUR ULTRA.

Звісно, про те, що піною не слід заповнювати абсолютно ВСІ щілини, так як на фото нижче, - ми уже не будемо нагадувати  wink 

Тому читайте, ознайомлюйтесь та робіть якомога менше, а ще краще – не робіть помилок взагалі.

 

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top