СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

АРТІСАН С-14 Клеюча суміш для мінералватних плит
Артикул: 4685

Ц.1.ЗК5-ГІ3. Суміш для приклеювання мінераловатних плит і виконання армуючого шару.

 • висока адгезія
 • стійка на вертикальних поверхнях
 • зручна в застосуванні
 • високопластична
 • морозостійка
 • не горить
 • водостійка
 • екологічно чиста
ПРИЗНАЧЕННЯ

Суміш використовується в системі утеплення фасадів "легким мокрим" методом для приклеювання мінералватнимі плит і виконання армуючого шару. Суміш еластична, має хороше зчеплення з основою і мінералватними плитами.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ 

Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб і інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий неміцний шар необхідно видалити. Основу перед нанесенням розчинної суміші обробити грунтом № 7 або при необхідності грунтом № 8 торгової марки "Артісан".

! Рекомендується перевірити зчеплення зразків мінералватнимі плити (15 × 15 см) з повним правом. Через 3 дні перевірити надійність зчеплення на відрив.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Суміш розчину залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Після цього суміш розчину можна використовувати близько 2 годин.

Для приклеювання плит приготована розчинна суміш наноситься по периметру плит смугою (ширина 4-5 см). У центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менше 1 см і діаметром близько 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно один одного.

Вкрита розчинною сумішшю, площа повинна складати не менше 40% площі плити.

Допускається приклеювання плит утеплення клеєм «Артисан С13».

Наносити клей на всю поверхню зубчатим шпателем 8 × 8 або 10 × 10 мм можна лише, маючи рівну основу.

! Розчин не повинний потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

! Корисна порада: спочатку рекомендуємо зробити рівною стороною шпателя тонкий контактний шар по периметру мінералватнимі плити і в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить подальшу роботу по монтажу плит.

До виготовлення армуючого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Розчинна суміш тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчастої стороною формуються борозни. Сітка зі скловолокна вдавлюється в розчин, що клеїть. Виступив розчин вирівнюється пласким шпателем. При цьому сітка повинна знаходиться всередині шару розчину, що клеїть. Після висихання нанести тонкий шар С-14, щоб прибрати вафельний малюнок. Ретельне виконання армуючого шару має дуже важливе значення як з конструктивної точки зору, так і з естетичної. Нерівності необхідно ретельно зашліфувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки.

Всі рекомендації дійсні при температурі 20 ° С і відносній вологості 60%.

При виконанні робіт слід керуватися чинними будівельними нормами і правилами.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру і слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі, необхідно ретельно їх промити проточною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

У сухих умовах і герметичній упаковці не менше 12 місяців від дати виготовлення продукції.

ПАКУВАННЯ

Суха суміш розфасовується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад - суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками

Кількість води для приготування розчинної суміші, л / кг - 0,22-0,24

Час використання, хв., - Не менше 120

Відкритий час, хв., - Не менше 20

Час корекції, хв., - Не менше 10

Міцність зчеплення з основою, МПа, - не менше 0,5

Температура використання, ° С - від +10 до +30

Витрата, кг / м2

в якості клею для плит - близько 6

в якості армуючого - шару близько 5.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top