СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

ARTISAN С-117 «ПРЕМІУМ» 25кг
Артикул: 16618

КЛЕЮЧА СУМІШ ЕЛАСТИЧНА «ПРЕМІУМ» (басейни, резервуари, фонтани, каміни, барбекюшницы та теплої підлоги)

ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш клейова ARTISAN С-117/25 еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферним впливам і динамічним навантаженням), усіма видами плиток з природнього, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонною, керамічною та скляною непрозорою плиткою розмірами більше ніж 300х300 мм. Клейова суміш може застосовуватися для облицювання басейнів і резервуарів, підігріваємих і монолітних підлог, експлуатуємих покрівель, терас, бетонних, цегляних, кам'яних, асбестоцементних і міцних поверхонь. можливе застосування в системах підлог з водяним і електричним опаленням. Клейова суміш може використовуватися для кріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу, поліуретана, мінеральної вати. Клейова суміш ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, методом «плитка на плитку».

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТу - н б А.3.1-23:2013 і Дбн в.2.6-22-2001. основа повинна бути досить міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ARTISAN С-117/25, великі нерівності (стін) штукатурним розчином ARTISAN С-39/25, (підлог) - цементною стяжкою ARTISAN С-43/25. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ARTISAN і витримати 4 години. Слабковбираючі основи, а також основи при облицюванні методом «плитка на плитку» обробляються грунтуючою емульсією ARTISAN БЕТОНКЛНТАКТ № 15 та витримують від 3 до 6 годин.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 - 5,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної і пластичної маси.

Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Приготовлену розчинну суміш нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовуєму поверхню. Потім розчин “причісується” зубчатою гребінкою або шпателем з U-подібною або квадратною формою зубців, які утворюють на поверхні рівні гребні однієї висоти. в залежності від товщини і розміру облицювального матеріалу підбирається розмір зубця шпателя (наприклад, для плитки розміром 20×20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитку укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 15 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути товщиною мінімум 2 мм, щоб повністю проявилася здатність клею до схоплення. При використанні плитки, виготовленної вручну, з нерівною зворотньою стороною, і деякою різаною керамічною і кам'яною плиткою потребує додаткового нанесення клею на зворотній бік плитки за допомогою прямокутної кельми, для досяг- нення повного контакту між плиткою і основою. Нане- сення клею на зворотній бік плиток є додатковою мірою і не змінює його розподіл по поверхні основи. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм. Плитка попередньо не змочується.

ВИТРАТИ

Витрата суміші при товщині 1 мм складає в середньому 1,3 кг/м2.

 

Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплення і затвердіння може змінитися.

УПАКОВКА

Паперовий мішок по 25 кг

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Товщина  клейового шару - 2 - 10 мм

Пропорція  суміші - 0,22 - 0,24 л води/кг

Час придатності до роботи - не менше 1 годинИ

відкритий час роботи - не менше 20 хвилин

Час корегування - не менше 15 хвилин

Час твердіння  розчину - через 24 години

Адгезія до основи - не менше 1 мПа

морозостійкість - не менше 75 циклів

Температура основи - від +5°С до +30°С

Температура експлуатації - від -30°С до +80°С

 

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top