СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Ceresit СT 82 суміш для приклеювання та армування плит ППС та мінвати
Артикул: 18494

Суха полімерцементна суміш для приклеювання та захисту пінополістирольних та мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд до другого поверху включно.

ВЛАСТИВОСТІ
  • Висока адгезія до мінеральних та органічних основ
  • Стійка до атмосферних впливів
  • Пластична, легко наноситься на поверхню теплоізоляційних плит
  • Паропроникна
  • Зручна та проста у використанні
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit СТ 82 призначена для приклеювання пінополістирольних та мінераловатних плит і улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд до другого поверху включно. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всередині та зовні будівель.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1–23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6–212:2016. Поверхня має бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Cупер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому». У зимовий період на поверхні не повинно бути полою чи снігу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші.

В чисту ємність налити воду (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,19–0,21 л на 1 кг сухої суміші (4,75–5,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна протягом не менше 2 годин.

Приклеювання пінополістирольних плит.

Залежно від нерівності поверхні огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один з описаних нижче способів наклеювання пінополістирольних плит.

Суцільний — якщо поверхня стіни не має видимих нерівностей (до 3 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10 х 10 мм. Cмуговий — якщо поверхня стіни має нерівності (від 3 до 5 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані від 10 до 15 мм від краю по всьому периметру плити та посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб під час наклеювання плит не утворювалися повітряні пробки.

Маяковий — якщо поверхня стіни має нерівності (від 5 до 10 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді маячків із розрахунку 5–8 штук діаметром близько 100 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м.

Для кращого зчеплення теплоізоляційних плит із поверхнею рекомендується поєднувати смуговий і маячковий методи. Розчинову суміш нанести на плиту та одразу встановити у проектне положення і притиснути. Зусилля під час притискання повинно бути таким, щоб розчинова суміш розподілилася між поверхнею та плитою мінімум на 40%.

Після нанесення розчинової суміші плиту потрібно встановити у проектне положення і притиснути, положення плити можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя.

Через 3 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару.

Приклеювання плит з мінеральної вати виконується тільки суцільним способом.

Через 3 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару.

Улаштування захисного шару.

Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню теплоізоляційних плит, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. На сітку нанести другий шар розчинової суміші товщиною 3 мм та розрівняти. За нормальних кліматичних умов нанесення декоративного захисного покриття слід розпочати через 3 доби після улаштування захисного армованого шару.

Захисний армований шар заґрунтувати фарбою Ceresit CT 16 (для пінополістирольних плит) або Ceresit СТ 15 silicone (для мінераловатних плит), витримати до її повного висихання (близько 24 годин), а потім нанести декоративну штукатурку групи Ceresit СТ.

ПРИМІТКИ

Використовуючи Ceresit СТ 82, роботи слід виконувати за температури від +5 °C до +30 °C. Усі зазначені рекомендації можуть бути ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%.

В інших умовах час тужавлення та тверднення розчинової суміші може змінюватися.

Суміш Ceresit СТ 82 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім зазначеної інформації про застосування розчинової суміші Ceresit 82, під час роботи з нею слід керуватися типовою технологічною картою на улаштування системи скріпленої теплоізоляції Ceresit і чинними нормативними документами. У разі використання матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі та типовій технологічній карті на улаштування системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести тестові випробування чи звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit СТ 82 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та добавками    
Витрата води для приготування розчинової суміші 4,75–5,25 л води на 25 кг сухої суміші
Час використання розчинової суміші не менше 2 годин
Час корегування не менше 10 хвилин
Температура застосування розчинової суміші Ceresit СТ 82 від +5 °C до +30 °C  
Температура експлуатації від −50 °C до +70 °C  
Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб)    не менше 0,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Коефіцієнт водопоглинання не більше 0,6 кг/(м2 × год0,5)
Паропроникність не менше 0,1 мг/(м × год × Па)
Межа міцності на стиск (через 28 діб) не менше 4 МПа
Витрата розчинової суміші**

- наклеювання плит: близько 6,0 кг/м2                      

- улаштування захисного армованого шару: від 5,5 до 6,5 кг/м2

**Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення.

Ceresit CT 82 Ц.1.ЗК5, ГI3 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує вiдповiднiсть суміші Ceresit 82 зазначеним технічним характеристикам при виконаннi правил транспортування, зберiгання, приготування та нанесення, наведених у цьому технiчному описi. Виробник не несе вiдповiдальностi за неправильне використання матерiалу, а також за його застосування в iнших цiлях та умовах, не передбачених цим технiчним описом. Із моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top