СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Ceresit CM 17 Super flexible клеюча суміш
Артикул: 7785

Для облицювання всіх видів поверхонь всередині і зовні будинків плиткою будь-якого типу і розміру. Ceresit CM 17 ДСТУ Б В.2.7-126: 2011, група Ц.1. ЗК 4.

ВЛАСТИВОСТІ
 • висока еластичність
 • для критичних основ
 • для облицювання басейнів
 • для облицювання камінів і печей
 • для облицювання підлоги з підігрівом
 • «плитка по плитці»
 • морозостійка
 • водостійка
ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit СМ 17 призначена для облицювання поверхонь з підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, асбошифер і ін.) Всіма плитками з природного і литого каменю, скла, щільного бетону та інших матеріалів, крім мармуру, всередині і зовні будинків. Розчинна суміш Ceresit СМ 17 також ефективна для:

 • виконання облицювання басейнів і резервуарів;
 • облицювання поверхонь, в т. ч. і глазурованих, без видалення старої плитки (плитка по плитці);
 • облицювання основ, схильних постійним атмосферних впливів (цоколі, тераси, балкони, експлуатовані покрівлі та ін.);
 • облицювання теплої підлоги;
 • облицювання поверхонь, пофарбованих олійними фарбами (за умови їх високої адгезії до основи);
 • приклеювання декоративних плит з пінополістиролу, поліуретану, керамічного профільного каменю, що імітує цеглу.
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші розчину основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Дрібні нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця сумішшю розчину Ceresit СМ 17. Нерівність стін до 20 мм вирівняти розчинної сумішшю Ceresit СТ 29 за один прийом, а понад 20 мм - двома або більше шарами. Гіпсові основи і основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit СТ 17.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від + 15 ° С до + 20 ° С) з розрахунку 0,34-0,36 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин. Приготовану суміш розчину тонким шаром нанести на облицьовується поверхню за допомогою лопатки, шпателя або терки і вирівняти зубчатою теркою або шпателем. Плитки укласти на шар розчинної суміші і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Плитки попередньо не замочуйте. Зубці терки повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (наприклад, при розмірі плиток 15 × 20 см ширина і глибина зуба повинна бути 6 мм, при розмірі плиток 30 × 30 см - 10 мм). При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 ° С і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку необхідно укласти не пізніше ніж через 20 хвилин після нанесення розчину на основу. У літній період і вітряну погоду при виконанні зовнішніх робіт час укладання скорочується до 10 хвилин. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів слід проводити після закінчення 24 годин. Для розшивки слід застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ.

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі показники якості і рекомендації, викладені в технічному описі, вірні при температурі навколишнього середовища +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркування, схоплювання і твердіння суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 17 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм. На основах з деформаційними швами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшим їх закладенням еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинна суміш наноситься на основу товщиною, що відповідає розміру зубця терки, та на плитку товщиною до 1 мм, рівномірно по всій поверхні.

При облицюванні резервуарів або басейнів необхідно виконати гідроізоляцію основи, використовуючи матеріали групи Ceresit СR відповідно до технічного описання і з урахуванням особливостей основи і середовища експлуатації. Облицювання в даному випадку слід розшивати спеціальними водостійкими складами (наприклад, Ceresit РЄ 44 або Ceresit СS 25) з обов'язковим пристроєм деформаційних швів.

Для кріплення плиток на основах, не зазначених у даному технічному описанні, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit СМ або Ceresit СU. Крім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit СМ 17, необхідно керуватися діючою нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях - 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ПАКУВАННЯ

Суміш Ceresit СМ 17 фасується в мішки 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад - суміш цементу з мінеральними наповнювачами і органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинної суміші - 8,5-9л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинної суміші - від + 5 ° C до + 30 ° C

Температура експлуатації - від -50 ° C до + 80 ° C

Час використання розчинної суміші - не менше 60 хвилин

Час коригування - не менше 20 хвилин

Відкритий час - не менше 20 хвилин

Міцність зчеплення з основою

повітряно-сухі умови - не менше 1 МПа

після замочування у воді - не менше 1 МПа

після поперемінного заморожування / відтаювання (75 циклів) - не менше 1 МПа

після впливу температур - не менше 1 МПа

Готовність до технологічного пересування - через 24 години

Зсув закріплюється - не більше 0,5 мм

  

Розхід сухої суміші (залежить від нерівності основи та навичок виконавця)

Плитка, менше 5 × 5 см - 1,8 кг / м2

Плитка, від 5 × 5 до 10 × 10см - 2,4 кг / м2

Плитка, від 10 × 10 до 20 × 20см - 3,6 кг / м2

Плитка, від 20 × 20 до 30 × 30см - 4,8 кг / м2

Плитка, від 30 × 30 до 40 × 40см - 6,0 кг / м2

Плитка, 40 × 40см - 7,1 кг / м2

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top