СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

CM 14 ELASTIC UNIVERSAL клеюча суміш
Артикул: 19137

Клеюча суміш полімерцементна, армована мікроволокнами, для облицювання поверхонь плитками із керамограніту і натурального каменю всередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ
 • Еластична
 • Висока тиксотропність
 • Міцність зчеплення ≥ 0,8 МПа
 • Для облицювання підлог з підігрівом
 • Для облицювання цоколів, балконів і терас
 • Водо- і морозостійка
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CМ 14 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі підлог із підігрівом, всередині та зовні будівель керамічними, керамогранітними плитками та плитками зі штучного каменю розмірами не більше ніж 60 × 60 см із водопоглинанням від 0%.

Для облицювання поверхонь листів гіпсокартону, OSB тощо необхідно приготувати розчинову суміш Ceresit CМ 14 із додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016.

Основа має бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 14 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою вбирною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому».

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,24–0,25 л на 1 кг сухої суміші (6–6,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 2 годин. Приготовану розчинову суміш нанести на поверхню, що облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плиток (див. таблицю).

Плитки попередньо не змочувати водою!

Не рекомендується укладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не меншою ніж 2 мм. За нормальних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин.

У разі підвищення температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °С до +30 °C. Усі зазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення та тверднення розчинової суміші може змінитися.

Суміш Ceresit CМ 14 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

На основах із деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з подальшим їх заповненням еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинову суміш наносять на поверхню шаром, товщина якого має відповідати розміру зубця терки, і на плитку шаром до 1 мм, рівномірно по всій поверхні.

Для кріплення плиток на поверхнях, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики групи Ceresit СМ. Крім зазначеної інформації щодо використання Ceresit CМ 14, слід керуватися чинною нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упа-

ковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit CМ 14 фасується у мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Склад: цемент із мінеральними наповнювачами та органічними добавками  
Витрата води для приготування розчинової суміші: 6,0–6,25 л води на 25 кг сухої суміші 
Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші:    0,18–0,19 л води та 0,06 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CМ 14
Час використання розчинової суміші: не менш як 120 хвилин 
Відкритий час: не менш як 20 хвилин 
Час коригування: не менш як 10 хвилин 
Температура застосування розчинової суміші: від +5 °С до +30 °C
Розшивання швів: через 24 години
Температура експлуатації: від −50 °С до +70 °C
Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менш як 0,8 МПа

 

Витрата* сухої суміші: залежно від розміру зубців

Плитка, см     Розмір боку квадратного зубця терки, мм     Витрата* сухої суміші, кг/м2   
менш як 5 × 5    3 1,9
від 5 × 5 до 10 × 10    4 2,5
від 10 × 10 до 20 × 20     6 3,8
від 20 × 20 до 30 × 30 8 5
від 30 × 30 до 40 × 40 10 6,3
від 40 × 40 до 60 × 60 12 7,6

*Витрата суміші залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення.

 

Ceresit CМ 14, Ц1.ЗК2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CМ 14 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top