СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

CM 77 UltraFLEX силан-модифікований клей 8 кг
Артикул: 14018

Для укладання всіх типів плитки з кераміки, скла, природного каменю на складних поверхнях всередині і зовні приміщень.

ВЛАСТИВОСТІ
 • для укладання більшості видів облицювальних матеріалів
 • висока і тривала адгезія до різних основ
 • регульований час затвердіння
 • для більшості основ грунтовки не потрібно
 • забезпечує еластичне клейове з'єднання
 • має стійкість до впливу хімічних речовин
 • не містить води і розчинників
 • готовий до застосування
ПРИЗНАЧЕННЯ

Клей Ceresit CM 77 призначений для облицювання будь-яких складних поверхонь (бетон, цементно-піщані штукатурки і стяжки (витримка цементних стяжок - не менше 28 діб), природний камінь, асбошіфер, метал, дерево, пропонуємо п плити, ДСП і т. П.) Усіма типами плитки з кераміки, природного каменю, скла, щільного бетону, литого каменю та мармуру як всередині, так і зовні будинків.

Клей Ceresit CM 77 ефективний при:

- Облицювання поверхонь, які піддаються вібрації;

- Облицювання свіжих бетонних стяжок (в цьому випадку поверхні слід попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit CT 19 або Ceresit CE 50);

- Облицювання без видалення старої плитки (плитка по плитці);

- Облицювання основ, які піддаються постійним атмосферним впливам (тераси, балкони, експлуатовані покрівлі), а також хімічних впливів (автомийки, лабораторії, виробничі цехи);

- Облицювання поверхонь, які піддаються тривалому впливу води, під тиском (басейни, резервуари);

- Облицювання підлоги з підігрівом;

- Склеюванні конструкційних елементів, профілів, секцій, декоративних деталей.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням клею підстава слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, які знижують адгезію клею. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти їх сумішами Ceresit за 12 годин до нанесення клею Ceresit CM77. Клей Ceresit CM 77 не потребує додаткового нанесення грунтовки на щільні і міцні основи.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Клей Ceresit CM 77 є продуктом, готовим до застосування. Наносити клей слід тонким шаром, в тому числі за допомогою розпилювача, таким чином, щоб він не стікав по вертикальних поверхнях і не утворював калюжі на горизонтальних поверхнях.

Час витримки клею на відкритому повітрі становить 25 хвилин. Якщо роботу потрібно перервати на більш тривалий час, поверхню клею необхідно покрити фольгою, а відро закрити кришкою. Плитку слід укласти на шар клею і притиснути. Попередньо замочувати плитку не потрібно!

При необхідності влаштування гідроізоляційного шару, слід використовувати гідроізоляційні матеріали груп Ceresit CL, Ceresit CR, Ceresit CE.

Залишки свіжого клею необхідно видалити за допомогою мінерального масла або тканини для очищення Tangit. Застосування води категорично забороняється. Після затвердіння клей може бути видалений лише механічним способом.

При нормальних умовах розшивання швів облицювання слід виконувати через 24 години. Для розшивки швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit CE.

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +35 ° С. Всі вищевикладені рекомендації мають силу при температурі основи від +5 ° С до +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання і затвердіння клею може змінитися. Під час роботи з клеєм Ceresit CM 77 слід захищати очі і шкіру. У разі потрапляння клею в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися за медичною допомогою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Клей Ceresit CM 77 виробляється на основі силан-модифікованої в'яжучої речовини, затвердіння якої відбувається під впливом вологи. З цієї причини очищення інструменту і поверхні плитки за допомогою води неможлива. Для попереднього очищення слід використовувати суху тканину. Залишки свіжого клею можна видалити за допомогою спирту, мінерального масла або розчинника. При тривалих перервах в роботі на поверхні клею може утворитися плівка (навіть якщо відро щільно закрите), яку слід видалити перед продовженням роботи. Не слід збовтувати клей у відрі. Після використання слід щільно закривати відро з клеєм.

На підставах з деформаційними швами, останні необхідно продублювати в облицюванні з подальшим заповненням швів еластичними герметиками.

Крім вищевказаного документа щодо застосування Ceresit CM 77, слід керуватися чинною нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, які не були розглянуті в даному технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ

В оригінальній герметичній упаковці в сухому прохолодному приміщенні 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ПАКУВАННЯ 

Клей Ceresit CM 77 поставляється в пластикових відрах по 8 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад - реактивна адгезионная сіланмодіфіцірованная смола з мінеральними наповнювачами і добавками

Колір білий

Щільність - 1,6 кг / дм3

Температура застосування клею - від +5 ° С до +35 ° С

Час витримки на відкритому повітрі - близько 25 хвилин

Зрушення закріпленого матеріалу - не більше 0,5 мм

Розшивання швів - через 24 години

Стійкість до хімічної дії - через 7 діб

Температура експлуатації після остаточного затвердіння - від -30 ° С до + 70 ° С

Міцність при розтягуванні і зсуві - не менше 2 МПа

Розхід:

Розмір зуба шпателя 3 мм - 1,5 кг / м2

Розмір зуба шпателя 4 мм - 1,9 кг / м2

Розмір зуба шпателя 6 мм - 2,8 кг / м2

Розмір зуба шпателя 8 мм - 3,4 кг / м2

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top