СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

KREISEL ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220
Артикул: 7542

Клейова суміш для виконання базового армованого шару та закріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних термоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних і екструдованих плит до різних основ в системах утеплення ТМ KREISEL. Продукт заводського виготовлення у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. При змішуванні з водою утворює однорідну клейову шпаклювальну масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією і еластичністю.

Основами для приклеювання теплоізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, з бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів - з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні.

 

ПЕРЕВАГИ
 • висока адгезія до пінополістиролу;
 • паропроникна;
 • пластична;
 • подовжений час використання;
 • зручна в застосуванні;
 • стійка то сповзання;
 • гідрофобна;
 • екологічно чиста.

 

СКЛАД

Портландцемент, мінеральний заповнювач, модифікуючи добавки;

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Об'ємна густина: орієнтовно 1,45 г/см³;
 • Крупність заповнювача, мм, не більше: 0,63;
 • Термін придатності, хв, не менше: 120;
 • Час коригування, хв, не менше: 10;
 • Рухомість, см: 7±2;
 • Міцність зчеплення з основою після:

-витримування в повітряно-сухих умовах, МПа, не менше: 0,5;

-навперемінного заморожування і відтавання, 75 циклів, МПа, не менше: 0,5;

 • Міцність зчеплення до пінополістиролу після:

-витримування в повітряно-сухих умовах, МПа, не менше: 0,08;

 • Відкритий час будівельного розчину: не менше 20 хв;
 • Ц.1.ГІ3.ЗК5 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Ґрунтувальні засоби: KREISEL TIEFGRUND-LMF 301, KREISEL PUTZGRUND 330;
 • Температура застосування (повітря, основи, матеріалів): від + 5°С до + 30°С;
 • Максимальна товщина шару приклеювання: до 2 см;
 • Рекомендована товщина армованого шару: 3-5 мм;
 • Пропорції змішування з водою: 6,3 л води на 25 кг сухої суміші;
 • Витрата:

приблизно 5-6 кг/м² (влаштування базового армованого шару);

приблизно 4-5 кг/м² (приклеювання плит утеплювача).

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищеною від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад, пилу, масел, моху і помітно слабких шарів фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку та нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхню стіни, залежно від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. При нерівностях основи до 1 см, їх необхідно вирівняти за допомогою даної розчинної суміші. У місцях, де була видалена штукатурка слабо зв'язана з основою, або присутні нерівності поверхні більше 1 см нанести штукатурний розчин KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501. Сильно поглинаючи основи та основи,  що утворить пісок або пил, слід прогрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND LMF-301.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5°С до +30°С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівних основ застосовується суцільний метод нанесення клейової суміші. Підготовлена клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром в необхідній кількості. Після чого шар клейову суміш потрібно «розчесати» зубчастою стороною шпателя (з розміром зуба не менше 10x10 мм). При нерівних поверхнях клейову суміш слід наносити смугово-маячковим методом. Вздовж кромки плити клейову суміш наносити смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми. На решті поверхні плити укладати від двох до шести точок клейової суміші діаметром 10-12 см. Висота накладання порцій клейової суміші повинна бути така, щоб  приклеювання плити відбулося як по периметру, так і в середній її частині. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, що монтується до вже змонтованої. Надлишок видавленої клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишалося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні так, щоб забезпечити максимальну площу приклеювання плити утеплювача до основи. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатими дюбелями, виконання базового армованого шару) можна приступити не раніше, ніж після 3 діб з моменту приклеювання ізоляційних плит.  При виконанні армування клейову суміш слід наносити на поверхню плит безперервним методом. Потім нанесену клейову суміш потрібно «розчесати» зубчастою стороною шпателя. У «розчесаний» шар втопити смугу армуючої склосітки і використовуючи рівну сторону шпателя, шпаклювати до повного перекриття сітки, додаючи в необхідних випадках додаткову порцію клейової суміші. Базовий армований шар повинен мати товщину 3-5 мм. Сусідні смуги армуючої сітки слід укладати з нахлестом мінімум 10 см. Після висихання армованого шару (приблизно 3 доби) слід нанести ґрунтувальний засіб KREISEL PUTZGRUND 330, після чого (не раніше ніж через 24 год) нанести фасадну штукатурку або пофарбувати фасадною фарбою (попередньо прогрунтувати KREISEL TIEFGRUND-LMF 301). У разі ведення робіт при низьких температурах і при великій вологості повітря, час висихання армованого шару може збільшитися. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

УПАКОВКА

Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті.

 

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців від дати виробництва при умові зберігання в сухому місці в непошкодженій заводській упаковці.

 

УВАГА!

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - вимити водою використовуючи мило. У разі появи подразнення - звернутися до лікаря.

 

ПРИМІТКИ

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування, а також нормативних документів, що регулюють процес влаштування теплоізоляції фасадів будівель.

Виробник гарантує відповідність клейової суміші KREISEL ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220 вказаним технічним характеристикам тільки при дотриманні правил транспортування, зберігання та інструкції з виконання робіт, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності в разі неправильного використання продукту або використання з порушеннями інструкції із застосування.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top