СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

KREISEL STYROPOR-KLEBEMOERTEL 210
Артикул: 7541

Клейова суміш для закріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до пінополістирольних плит.

Суміш призначена для приклеювання пінополістирольних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків та споруд, утеплених системами ТМ KREISEL. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів - з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні. Для виконання базового армованого шару необхідно використовувати розчинну суміш KREISEL ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220.

 

ПЕРЕВАГИ
 • висока адгезія до пінополістиролу;
 • паропроникна;
 • пластична;
 • існує в зимовому варіанті;
 • подовжений час використання;
 • зручна в застосуванні;
 • стійка то сповзання;
 • екологічно чиста.

 

СКЛАД

Портландцемент, мінеральний заповнювач, модифікуючі добавки;

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Склад: Об'ємна густина: орієнтовно 1,40 г/см³;
 • Крупність заповнювача, мм, не більше: 0,8;
 • Термін придатності, хв, не менше: 120;
 • Час коригування, хв, не менше: 10;
 • Рухомість, см: 7±2;
 • Міцність зчеплення з основою після:

-витримування в повітряно-сухих умовах, МПа, не менше: 0,5;

-навперемінного заморожування і відтавання, 75 циклів, МПа, не менше: 0,5;

 • Тип і клас клейової суміші згідно ДСТУ Б В.2.7-126:2011 :Ц.1.ЗК5

 

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Ґрунтувальні засоби: KREISEL TIEFGRUND-LMF 301; KREISEL BETONGRUND 310
 • Температура застосування (повітря, основи, матеріалів): від + 5°С до + 30°С;
 • Максимальна товщина шару: до 2 см;
 • Пропорції змішування з водою: 6,3 л води на 25 кг сухої суміші;
 • Витрата: 4-5 кг/м².

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищеною від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад, пилу, масел, моху і помітно слабких шарів фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку та нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхню стіни, залежно від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. При нерівностях основи до 1 см, їх необхідно вирівняти за допомогою даної суміші. У місцях, де була видалена штукатурка слабо зв'язана з основою, або присутні нерівності поверхні більше 1 см нанести штукатурну суміш KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501. Сильно поглинаючи основи та основи,  що утворить пісок або пил, слід прогрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND LMF-301 або KREISEL BETONGRUND 310.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5°С до +30°С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівних основ застосовується суцільний метод нанесення клейової суміші. Підготовлена клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром в необхідній кількості. Після чого шар клейової суміші потрібно «розчесати» зубчастою стороною шпателя (з розміром зуба не менше 10x10 мм). При нерівних поверхнях клейову суміш слід наносити смугово-маячковим методом. Вздовж кромки плити розчинову суміш наносити смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми. На решті поверхні плити укладати від двох до шести точок клейової суміші діаметром 10-12 см. Висота накладання порцій клейової суміші повинна бути така, щоб  приклеювання плити відбулося як по периметру, так і в середній її частині. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, що монтується до вже змонтованої. Надлишок видавленої клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишалося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні так, щоб забезпечити максимальну площу приклеювання плити утеплювача до основи. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатими дюбелями, виконання базового армованого шару із застосуванням суміші KREISEL ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220) можна приступити не раніше, ніж після 3 діб з моменту приклеювання ізоляційних плит. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

УПАКОВКА

Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті.

 

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців від дати виробництва при умові зберігання в сухому місці в непошкодженій заводській упаковці.

 

УВАГА!

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - вимити водою використовуючи мило. У разі появи подразнення - звернутися до лікаря.

 

ПРИМІТКИ

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування, а також нормативних документів, що регулюють процес влаштування теплоізоляції фасадів будівель.

Виробник гарантує відповідність клейової суміші KREISEL STYROPOR-KLEBEMÖRTEL  210 вказаним технічним характеристикам тільки при дотриманні правил транспортування, зберігання та інструкції з виконання робіт, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності в разі неправильного використання продукту або використання з порушеннями інструкції із застосування.

 

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top