Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

Scanmix GRES
Артикул: 14194

Ц.1.ЗК2 Розчин застосовується для приклеювання (зовні або всередині) керамічної плитки, скломозаїки, настінних або підлогових клінкерних плиток (або інших виробів, що мають мінімальні поглинаючі властивості в межах 3%) на несучі недеформовані основи, такі як бетон, цегла, штукатурка, гіпсокартон.

Завдяки підвищеній еластичності і адгезії розчин SCANMIX STANDART рекомендується для кладки плитки на стару керамічну поверхню, на залишки старих клейових або мінеральних розчинів. Також може використовуватися для кам'яної або блокової кладки при тонких швах. Стійкий на вертикальних поверхнях. Водостійкий і морозостійкий. При особливо великих розмірах плитки (більш ніж 30x30 см), або сильно профільованою нижньому боці рекомендується нанести розчин і на плитку для попередження появи порожнеч.

Існує «зимовий» варіант суміші, що дозволяє виконувати вищевказані роботи при температурі -10 ° С.

ВЛАСТИВОСТІ
 • Товщина шару 2-10 мм
 • підвищена адгезія
 • стійка на вертикальних поверхнях
 • зручна в застосуванні
 • високопластична
 • морозостійка
 • водостійка
 • екологічно чиста
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, плям жиру або фарби. Пухкий, неміцний шар необхідно видалити. Всі основи обробити 1-2 рази ґрунтовкою SCANMIX. Перед кладкою плитки на стару керамічну поверхню останню необхідно знежирити каустичною содою (1 кг на 10 л води) і змити чистою водою. Бажано також посилити основу, пробивши зверху по старій плитці сітку «рабиця».

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Плитку не змочувати. Клей змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься тонким шаром на підготовлену поверхню за допомогою відповідного зубчастого шпателя (розмір зубців може коливатися в межах 6-10 мм). Наносять таку кількість розчину, щоб за 30 хвилин встигнути приклеїти плитки. Завдяки особливим якостям розчину покладена плитка фіксується на поверхні, і протягом 10 хвилин можна коригувати її положення. Через 48 годин поверхню можна використовувати, а шви фугувати.

Важливі відомості. При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. Для запобігання цьому рекомендуємо зволожувати поверхню основи або захищати поверхню від прямих сонячних променів. При зниженні температури час схоплювання збільшується.

Інструмент миють чистою водою одразу ж після використання; так само роблять і з забрудненими плитками до / після їх укладання.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

У сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

ПАКУВАННЯ

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад - суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками

Колір сірий

Максимальне зерно - 0,3 мм

Кількість води для замішування розчину - 0,16-0,2 л / кг суміші

Час використання готового розчину - до 4 годин

Температура повітря і основи при використанні - від +5 до + 30 ° С

Сповзання плитки - відсутня

Міцність зчеплення з основою - більше 0,8 МПа

Товщина шару для плитки - не більше 10 мм

Розшивання - після 48 годин

Витрата (в залежності від товщини нанесеного шару) - від 2 до 4,5 кг / м2

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top