СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Weber.kol flex extra konfor cупер високоеластичний клей C2TE S2 Low dust
Артикул:

Клейова суміш для приклеювання будь-якого виду та будь-якого формату декоративної плитки, а також штучного або природнього каменю. Облицювання зовні і всередині приміщень. Облицювання основ, що схильні до значних деформаційних навантажень (фасади будівель, «тепла підлога», тощо).

Модифікація исходн
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:
 • для робіт зовні та всередині приміщень
 • для плит великого та стандартного формату
 • для теплої підлоги з електро- або водяним обігрівом
 • облицювання підлог з великою інтенсивністю руху
 • облицювання приватних басейнів
 • облицювання фасадів будівель
 • облицювання «плитка по плитці»
ПЕРЕВАГИ:
 • C2TЕ S2 згідно з DIN EN 12004
 • Low dust (зменшене пилоутворення)
 • надвисока еластичність
 • висока міцність зчеплення з основою
ПРИЗНАЧЕННЯ

Weber.kol flex extra konfor призначена для облицювання будь-яким видом та форматом декоративної плитки (керамогранітною, клінкерною, керамічною), а також штучним або природнім каменем. Застосовується всередині та зовні приміщень на міцних, стабільних основах, що не піддаються деформаціям та мають високу адгезію, або на таких, що можуть зазнавати значних деформації та постійних або періодичних значних температурних навантажень. Відрізняється більш комфортним виконанням облицювальних робіт за рахунок зменшеного пилоутворення під час приготування суміші.

Weber.kol flex extra konfor призначений для влаштування облицювального покриття в приміщеннях з високим рівнем вологості (сан. вузли, душові, тощо), приватні басейни, резервуари з водою (в тому числі з питною), влаштування теплої підлоги з електро- або водяним обігрівом, облицювання камінів і печей з максимальною температурою нагріву +80 °С, виконання облицювання зовні приміщень (фасади, тераси, цоколі будівель, балкони, лоджії), облицювання без демонтажу старої плитки (плитка на плитку), облицювання підлог з великою інтенсивністю руху.

Основами можуть бути: звичайні бетони, бетони з легким заповнювачем, пористі бетони (газо- пінобетонні блоки), цементні та цементно-вапняні штукатурки, цементні стяжки, ГКЛ, ГВЛ, існуюче облицювальне покриття.

ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ

Не придатний для нанесення на поверхні з металу, твердого ПВХ, дерева, ДСП, фанери, на слабкі штукатурні покриття і стяжки.

СКЛАД

Цемент, мінеральний заповнювач, хімічні добавки.

ТЕХНІЧНІ ТА РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики:

Колір    сірий, або білий   
Додатковий комфорт   Low dust
Температура використання (повітря, основи, матеріалів):      від +5 °С до +35 °С   
Час використання суміші після замішування   приблизно 4 год
Відкритий час суміші   приблизно 30 хв
Час коригування плитки     приблизно 20 хв
Можливість заповнення швів   через 24 год
Можливість технічного пересування      через 24 год (інтенсивний трафік – 7 діб)   
Рекомендована товщина шару   3-10 мм
Міцність зчеплення за нормальних умов    більше 1 МПа
Міцність зчеплення після витримки у воді більше 1 МПа
Міцність зчеплення після температурного впливу    більше 1 МПа
Міцність зчеплення після поперемінного заморожування-відтавання, 50 циклів     більше 1 МПа
Еластичність (поперечна деформація)    S2 ≥ 5 mm
Сповзання не більше 0,5 мм
Температура експлуатації    від -30 °С до +80 °С

Робочі та технічні характеристики наведені в таблиці дійсні за температури повітря +20 °С та відносні вологості не більше 60%. В разі відхилень від умов в процесі виконання робіт та після їх закінчення, фактичні показники можуть відрізнятись від наведених.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Згідно з TS EN 12004 суміш weber.kol flex extra konfor відповідає вимогам класу C2TES2. Звіт про випробування відповідно до вимог TS EN 12004 №: 04.380/009.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка основи:

Підготовку основи виконують відповідно до ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22- 2001. Основа має бути міцною, стабільною, очищеною від пилу, бруду, мастил, жирів та інших речовин, що здатні вплинути на міцність зчеплення з основою. Нестабільні та неміцні ділянки основи слід видалити та виконати ремонтні роботи. Значні нерівності поверхні усувають за допомогою відповідної суміші для вирівнювання підлог, наприклад, weber.floor level або ремонтною сумішшю weber.rep MA 200. Поверхні з високим та нерівномірним водопоглинанням попередньо обробити ґрунтуючим засобом weber.prim multi.

Підготовка розчинової суміші:

Мішок сухої суміші (25 кг) поступово висипати у ємність, що містить 7,75-8,25 л. (для сірого кольору) або 7,0-7,5 л. (для білого кольору) води (температура води від +15 °С до +20 °С) та змішати за допомогою дрилю або міксеру з насадкою до отримання однорідної розчинової суміші. Після змішування, розчинову суміш залишити на 3–5 хв. для дозрівання та повторно перемішати. У разі використання частини упаковки, всю суміш попередньо перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу та залишки невикористаного матеріалу не замішувати з водою або з порцією свіжої розчинової суміші.

Спосіб застосування:

Нанесення розчинової суміші виконують за допомогою рівної сторони шпателя або гладилки, а потім, розподіляють по поверхні зубчатим шпателем або гладилкою. Розмір зубців інструменту залежить від формату плитки. Облицювання дозволяється проводити методом «зверху-вниз».

При нанесенні клейової суміші на поверхню, необхідно враховувати відкритий час матеріалу, тому слід наносити таку кількість клею, яку можливо покрити керамічною плиткою протягом відкритого часу.

Не змочувати плитку перед приклеюванням! При облицюванні плиткою з розмірами не більше ніж 30х30 см клейова суміш повинна прилягати мінімум до 65% площі плитки. При укладанні плитки розміром більше ніж 30x30 см розчинова суміш повинна прилягати мінімум до 80% поверхні. При облицюванні поверхонь зовні будівель, а також у місцях з підвищеною вологістю і високою інтенсивністю експлуатації клейова суміш повинна контактувати з усією поверхнею плитки. Для цього розчинова суміш наноситься за допомогою методу подвійного нанесення, тобто, суміш наноситься як на поверхню, що підлягає облицюванню, так і безпосередньо на саму плитку, повністю закриваючи її профільовану сторону.

Плитку необхідно приклеювати, прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщаючи до утворення потрібного розміру шва. Плитку притискають і, за необхідності, підводять гумовим молотком. При облицюванні плиткою слід залишати міжплиточний шов не менше 1 мм для компенсації лінійних деформацій. Клей не повинен заповнювати шви більш ніж наполовину. Надлишки клейової суміші необхідно видалити зі швів до того як вона затвердіє. Плитку очистити від залишків клею за допомогою вологої ганчірки або губки.

Облицьоване покриття не повинне піддаватися навантаженню протягом 24 годин після укладання. Технологічне пересування по готовому облицюванню дозволяється через 24 години. Експлуатація підлоги з повним навантаженням дозволяється через 7 діб.

Заповнення швів дозволяється виконувати не раніше ніж через 24 години після укладання плитки. Для заповнення міжплиточних швів використовувати суміш webercolor comfort.

При великих площах поверхонь, що облицьовуються їх слід розділити деформаційними швами, на поверхні площею 25-45 м2, при цьому співвідношення сторін має бути не більше 1:2. Якщо в основі вже є деформаційні або ізоляційні шви, то їх необхідно продублювати при виконанні облицювальних робіт. У кутах конструкцій, в місцях, де основа має деформаційні шви, в місцях зливних колодязів і монтажних отворів, а також в стиках між різними матеріалами необхідно виконати деформаційні шви за допомогою поліуретанового або силіконового герметика.

Не допускається проведення робіт зовні приміщень під час атмосферних опадів, сильного вітру, прямого сонячного впливу без використання спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Під час виконання робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування (див. на сайті weber.ua), а також нормативних документів, що регулюють процес виконання облицювальних робіт.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ

Очищення спец. одягу, інструменту та тари виконувати теплою водою безпосередньо після закінчення роботи.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру – змити водою використовуючи мило. У випадку появи подразнення – звернутися до лікаря.

При виконанні робіт рекомендується використовувати індивідуальні засоби захисту (захисні рукавиці, окуляри, спец. одяг). Уникайте вдихання пилу, що утворює продукт. Під час виконання робіт у приміщенні необхідно забезпечити достатню вентиляцію.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

ІНСТРУКЦІЯ З УТИЛІЗАЦІЇ

Суміш і затверділий матеріал потрібно утилізувати як будівельні відходи. Матеріал або залишки матеріалу не можна спускати в каналізацію. Тару утилізувати як звичайне сміття.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення зазначеній на упаковці, при виконанні правил зберігання і транспортування, які наведені в актуальному описі продукту.

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати у фірмовій (заводській) упаковці в сухому приміщені на дерев’яних піддонах.

УВАГА!

Виробник гарантує відповідність матеріалу зазначеним характеристикам тільки при дотриманні правил зберігання, транспортування та використання наведених в актуальному технічному описі продукту. Виробник не несе відповідальність за неправильне застосування матеріалу, а також за його використання в інших цілях, що не передбачено технічним описом продукту.

ВИТРАТА МАТЕРІАЛУ*

 

     Розмір плитки:           Розмір зубу:           Витрата матеріалу*:      
120 см2 6 мм приблизно 4,0 кг/м²
120 см2 - 500 см2 8 мм приблизно 5,0 кг/м²
500 см2 - 3600 см2 10 мм приблизно 5,5 кг/м²

* - Витрата матеріалу залежить від ступеню рівності основи та професійних навичок виконавця робіт. При нанесені на плитку та основу витрата збільшується приблизно на 30%.

 ПАКУВАННЯ

Паперовий трьохшаровий мішок з середнім шаром з поліетилену вагою 25 кг.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top