Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

ГРУНТОВКА МАСКУВАЛЬНА
Артикул:

Грунтовка маскувальна – молочно-біла суспензія готова до використання. Виготовлена на основі акрилової дисперсії, кварцового та мінерального наповнювачів та модифікуючих добавок. Після нанесення та висихання утворює шорохувату поверхню білого кольору. Має високу паропроникність, дозволяє стінам «дихати». Стійка до атмосферних впливів (водо-, морозо- та термостійка). Зручна у роботі та екологічно чиста.

вага
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
 • Зовнішній вигляд грунтовки - молочно-біла емульсія
 • Зовнішній вигляд покриття - плівка білого кольору з механічними включеннями
 • Густина – 1,3-1,35 кг/дм3
 • Умови виконання робіт - температура повітря від +5° С до +25° С, відносна вологість повітря - не більше 80%
 • Час висихання одного шару - від 4 до 8 годин, залежно від умов навколишнього середовища
 • Розхід – 0,25-0,3 кг на 1м2
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВЛАСТИВОСТІ

Грунтовка маскувальна «Альба» призначена для підготовки основи перед нанесенням високоякісних акрилових і мінеральних декоративних штукатурок та фасадних фарб ззовні та всередині будівель. Використання грунтовки маскувальної покращує зчеплення декоративної штукатурки з основою, а також полегшує виконання штукатурних робіт. Знижує та робить однорідною поглинаючу здатність основи, а також знижує її запиленість. Грунтовка маскувальна захищає основу від шкідливої дії вологи, запобігає появі на поверхні штукатурок та фарб плям, зумовлених особливостями основ або їх поганою підготовкою. Застосовується для різних типів поверхонь: бетон, цементні, цементно-вапняні, утеплюючі та гіпсові штукатурки, гіпсокартонні та фанерні плити.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка основи:

Грунтовку маскувальну «Альба» наносять на міцні, рівні, сухі основи очищені від жиру, фарб, смоли, тощо. Місця основи зі слабим зчепленням потрібно вилучити і вирівняти штукатурним або клейовим розчином.

Приготування продукту:

Перед нанесенням грунтовку маскувальну «Альба» ретельно перемішати ручним або механічним способом.

 Застосування продукту:

Наносити на основу за допомогою малярної щітки або пензля. Також, рекомендується, при нанесенні грунтовки маскувальної, застосовувати валик. Час висихання – від 4 до 8 годин, в залежності від температури і вологості повітря. Для кольорування грунтовки застосовуються аналогічні пігменти-барвники, що й для акрилових фарб.

Грунтовку маскувальну слід наносити тільки на сухі поверхні лише після зчеплення і затвердівання основи нанесення.

Температура виконання робіт: від +5° С до +25° С.

Висохла грунтовка – стійка до подряпин, зроблених ребром металевої терки.

Інструменти слід мити одразу після використання.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в умовах, не передбачених інструкцією.

 Заходи безпеки:

Під час нанесення грунтовки слід використовувати засоби захисту очей, а при попаданні грунтовки в очі негайно промити водою і, при потребі, звернутися до лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ

Грунтовку маскувальну зберігати та транспортувати в непошкодженій, герметично закритій тарі виробника на піддонах при температурі від +5° С до +25° С. Берегти від замерзання. Термін придатності − 12 місяців від дати виготовлення.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top