СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

КНАУФ Базісгрунд
Артикул:

Ґрунтовка для скріплення будівельного пилу і покращення адгезії.

вага
Опис продукту

КНАУФ Базісгрунд – готова до використання, паропроникна, лугостійка ґрунтовка на основі водної полімерної дисперсії. Має високу проникну здатність. Не містить розчинників та летючих речовин.

 

Галузь застосування

Ґрунтовка КНАУФ Базісгрунд призначена для попередньої обробки основ з метою скріплення будівельного пилу, зниження поглинаючої здатності та покращення адгезії перед нанесенням фінішних покриттів (полімерних шпаклівок, фарб, шпалер); перед укладанням керамічної плитки, нанесенням оздоблювальних, гідроізоляційних, теплоізоляційних та інших покриттів.

Використовується для обробки міцних пористих і вбираючих вологу будівельних основ (гіпсокартонні плити, пористий бетон, штукатурка, основи з цегляної кладки та інші мінеральні поверхні).

 

Ґрунтовка не призначена для обробки поверхонь перед нанесенням покриттів на основі сухих гіпсових сумішей.

 

Властивості

■ Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт

■ Готова до використання

■ Висока проникаюча здатність

■ Паропроникність

■ Зв’язування будівельного пилу

■ Регулювання вбирної здатності

■ Не містить розчинників і пластифікаторів

■ Переробка механізованим способом або вручну

 

Виконання робіт

 

Попередня обробка основи

Покриття, що відшаровуються та інші рихлі, такі, що обсипаються або м’які шари видалити, при потребі відремонтувати.

 

Попередні роботи

Деталі, чутливі до забруднення, наприклад, скляні поверхні, дерево, металеві деталі, природний камінь і покриття підлоги захистити водонепроникною плівкою. Робочі поверхні зовні будівель захистити від впливу опадів.

 

Основа

■ Основа повинна бути сухою, міцною і стабільною.

■ Основа не повинна містити пилу, незв’язаних часток, слідів масла, жиру, опалубного мастила, шарів, що спеклися, забруднень і висолів.

Якщо якість основи викликає сумніви, необхідні попередні проби. При потребі виконати пробу методом ґратчастих надрізів або продряпуванням поверхні.

 

Порядок роботи

Перед початком роботи вміст ємності ретельно перемішати. Ґрунтовка КНАУФ Базісгрунд наноситься на оброблювану поверхню в нерозбавленому вигляді за допомогою щітки, пензля, валика або механізованим способом. Уникати утворення плям і надлишків ґрунтовки на оброблюваній поверхні. Дуже вбирні або пористі поверхні при необхідності ґрунтувати, виконавши подвійне нанесення «вологим по вологому».

Після закінчення роботи інструменти та ємності відразу промити водою. Забруднення ґрунтовкою КНАУФ Базісгрунд (бризки, підтікання та ін.) змити теплою водою із забруднених поверхонь по можливості відразу. Висохлий матеріал після розм’якшення можна видалити вологою серветкою або губкою.

 

Висихання

Наступні роботи виконувати тільки після повного висихання ґрунтовки КНАУФ Базісгрунд (не менше 3 годин при 20 °C і відносній вологості повітря 65%). При низьких температурах і високій вологості на будмайданчику час висихання ґрунтовки збільшується.

Вбирні основи і добре провітрювання зменшують час висихання. Проміжок часу між закінченням висихання ґрунтовки КНАУФ Базісгрунд і початком наступних робіт повинен бути якомога менше з метою уникнення осідання будівельного пилу на оброблену поверхню.

 

Температура / мікроклімат при переробці

Температура матеріалу, основи та повітря при переробці та до повного висихання ґрунтовки повинна бути в межах від +5°C до 30°C.

 

Зверніть особливу увагу

Ґрунтовку КНАУФ Базісгрунд не можна змішувати з іншими матеріалами, оскільки це може призвести до значної зміни її властивостей.

 

Вказівки з техніки безпеки

При потраплянні в очі – рясно промити відкриті очі проточною водою та звернутись до лікаря.

 

Додаткові вказівки

Даний технічний лист дає рекомендації щодо виконання робіт, але не може замінити кваліфікацію виконавця. При виконанні робіт поряд з цими рекомендаціями необхідно дотримуватись вимог до будівельних робіт. Виробник гарантує якість виробу, але це не впливає на спосіб та умови його застосування. При наявності сумнівів необхідно провести пробне нанесення.

 

Витрата матеріалу

Штукатурка 100-150 мл/м²

 

Упаковка

Каністра 5 кг

Каністра 10 кг

 

Зберігання

Зберігати у приміщенні за температури не нижче +5 °C вдалині від нагрівальних приладів. Захищати від впливу прямих сонячних променів. Не допускати замерзання. Термін зберігання в нерозпечатаній і неушкодженій упаковці – 12 місяців

 

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top