СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Фарба фасадна атмосферостійка «Facade»
Артикул:

Дисперсійна фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією і гарними декоративними властивостями.

Объем-1
Призначення

Фарба фасадна атмосферостійка «Facade» водно-дисперсійна біла матова «GARD» призначенна для декоративно-захисного фарбування фасадів житлових, виробничих, торгівельних будівель,а також для стін та стель приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на силікатну цеглу та камінь, на шпалери під фарбування, на цементно-волокнисті плити, а також на декоративні штукатурки

Характеристики

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фарба, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин.

Зручна в нанесенні та характеризується високою покрівельною здатністю. В якості наповнювача використовується мікронізований мармур. Матеріал не перешкоджає паропроникності, але малопридатний для фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів, стіни яких зазвичай виявляються сирими. Одержане покриття біле, матове, яке довго тримається на поверхні та дозволяє стінам «дихати».

Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02  та Закону  України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, крейдових та вапняних побілок, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не фарбовані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «GARD» для отримання якісного покриття та для вирівнювання вбираючої здатності основи

Нанесення
 • Перед нанесенням фарби фасадна «Facade» GARD потрібно її ретельно перемішати до однорідної консистенції.
 • Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %.
 • При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10 %.
 • Наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача високого тиску, послідовно в два шари.
 • Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-3 години.
 • Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою
Час висихання

1-3 години для кожного шару  в залежності  від умов. Кінцевої зносостійкості покриття набуває через місяць

Витрата

130-150 г / м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту

Наявні упакування

7кг, 14кг

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top