СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

ATLAS MYKOS NR 1
Артикул: 18979

засіб для видалення грибів і водоростей

 

 • ідеально підходить для кімнат з високою вологістю
 • вона ефективно очищається, не викликаючи знебарвлення
 • безпечний для керамічних, акрилових і хромових поверхонь
 ОПИС
 • Застосовується для тимчасової або профілактичної, періодичної дезінфекції ванн, душових кабін, підлоги в приміщеннях з підвищеною вологістю, на зовнішніх поверхнях (наприклад, на балконах). Це дозволяє ліквідувати слабке та середнє біологічне забруднення з різних субстратів: мінеральних, керамічних, акрилових, цементних та епоксидних.
 • Відновлює естетику оздоблення - усуває плями або поверхневі цвітіння, спричинені пліснявими грибами на поверхні силіконових або поліуретанових герметиків, на стиках і інших будівельних матеріалах, не викликаючи зміни кольору, потьмянення або відбілювання.
 • Рекомендується для домашнього використання.
 • Має профілактичний ефект - захищає поверхню від розвитку біологічної корозії.
 • Продукт з фунгіцидною і альгіцидною активністю, що використовується для технічного обслуговуванняі захист виробів з каменю, кладочних конструкцій або матеріалівбудівництво, крім деревини, наприклад, кладки, фасади будівель, у тому числі системи ізоляції, штукатурки, бетон, вапняки, камені тощо.

 

Доступна упаковка - пластикові контейнери з розпилювачем: 0,5 л.

 ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ
 • ATLAS MYKOS №1 - фунгіцидний і альгіцидний препарат на основі високоефективних поверхнево-активних біоцидів
 • руйнує мікроорганізми на очищеній поверхні на різних стадіях їх розвитку
 • працює швидко і ефективно
 • це легко застосувати
 • дезінфіковані поверхні можна покрити фарбами

 

МІСЦЕ ВИКОРИСТАННЯ
фасади будівель (утеплені та неізольовані)     рекомендований ATLAS MYKOS PLUS  
тераси рекомендований ATLAS MYKOS PLUS
підвали рекомендований ATLAS MYKOS PLUS
пральні +
ванна +
кухні +
басейни рекомендований ATLAS MYKOS PLUS

 

ТИП УРАЖЕННЯ
грибки, що належать до класу Basidiomycetes     +   
пліснява: Aspergillus Niger, Aspergillus terrus, Paecilomyces variotti, Penicillium funiculosum, Penicillium ochrochloron, Scopulariopis brevicaulis, Trichoderma viride.  +
лишайники +
водорості +
мохи +
бактерії +

 

ТИП ПОВЕРХНІ  
бетон   рекомендований ATLAS MYKOS PLUS  
цементні та цементно-вапняні штукатурки   рекомендований ATLAS MYKOS PLUS
неоштукатурені стіни з цегли, газобетону та пінобетону   рекомендований ATLAS MYKOS PLUS
лакофарбові покриття +
цементні підлоги та стяжки рекомендований ATLAS MYKOS PLUS
фуги +
камінь +
ущільнення +
віконні рами, дверні рами (крім дерев'яних) +

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Продукт має дозвіл на продаж для біоциду № 7344/18. Активна речовина - алкіл (С12-16) - диметилбензилхлорид амонію = 0,480 г / 100 г, 2-октил-2Н-изотиазол-3-он 0,049 г / 100 г. Продукт має біоцидну активність проти водоростей і пліснявих грибів у кількості щонайменше 150 г/кв.м.

 ОЧИЩЕННЯ

Осушіння і захіст

Перед початком робіт необхідно забезпечити захист поверхні від можливого зволоження, наприклад, шляхом:

- відновлення вертикальної і/або горизонтальної ізоляції,

- відновлення покрівлі навісу над фасадом,

- забезпечення ефективної вентиляції.

 

Приготування препарату

Препарат готовий до використання.

 

Видалення нальоту

Технологію чищення слід підібрати індивідуально для даної ситуації. Вибір залежить від розміщення поверхні та ступеня її ураження. Уражену поверхню, ще до обробки протигрибковим препаратом, необхідно попередньо очистити від нальотів.

 

Знезараження поверхні

Препарат слід наносити безпосередньо з пляшки або за допомогою губки або ганчірки. Препарат слід наносити на уражену поверхню рясно і рівномірно, аж до її повного зволоження і залишити, принаймні, на 6 – 12 годин. Залишилися частинки забруднень слід видалити механічним способом. У разі необхідності операцію треба повторити.

 

Захист поверхні

До фарбування поверхні, обробленої препаратом ATLAS MYKOS № 1, можна приступати не раніше, ніж через 48 годин з моменту застосування препарату, після повного висихання поверхні. У разі застосування препарату усередині приміщення, експлуатацію приміщень можна починати після закінчення 48 годин після нанесення препарату. В разі недостатньої вентиляції в приміщенні необхідно використовувати відповідні засоби захисту дихальних шляхів (маски). У разі можливого контакту з продуктом слід використовувати захисні рукавички (час проникнення понад 480 хвилин згідно з PN-EN 374).

 РОЗХІД

При одноразовому застосуванні препарату споживається 0,1 л препарату на 1 м² зараженого  поверхню.

 УПАКОВКА

Пластикові контейнери з розпилювачем: 0,5 л.

 ВАЖЛИВА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Приміщення, в якому використовувався продукт, придатний для експлуатації після провітрювання і зникнення запаху.

Продукт надає шкідливу дію на водні організми з довгостроковими наслідками. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Не викидати в навколишнє середовище. Зібрати витік продукт. Вміст/упаковку помістити в відповідно марковані контейнери для селективного збору відходів, які вивозить уповноважена організація. Містить 2-октил-2H-изотиазол-3-он. Може викликати алергічну реакцію.

Перша допомога:

При попаданні в дихальні шляхи: негайно вивести потерпілого на свіже повітря і спостерігати за його станом. У разі появи утрудненого дихання, запаморочення, нудоти або втрати свідомості негайно викликати швидку медичну допомогу. У випадку зупинки дихання використовувати апарат для респіраторної підтримки дихання зробити штучне дихання.

При попаданні на шкіру або волосся): зняти забруднений одяг, місця попадання на шкіру спочатку сполоснути, а потім промити водою з милом. У разі появи алергічної реакції необхідно звернутися до лікаря і по можливості показати карту характеристики препарату.

При попаданні в очі: очі не терти і негайно промити великою кількістю води протягом щонайменше 15 хвилин при широко відкритих століттях. У разі необхідності зняти лінзи. Звернутися за консультацією до лікаря-окуліста.

При проковтуванні: не викликати блювоту, прополоскати рот водою, звернутися до лікаря.

Головні гострі і уповільнені симптоми і наслідки впливу: не ідентифіковані

Утилізація: вміст упаковки і саму упаковку слід передати в спеціалізований пункт збору небезпечних відходів у відповідності з діючими нормативами.

Перевозити і зберігати в оригінальних, належним чином маркованих герметичних упаковках у прохолодних сухих, добре вентильованих приміщеннях. Уникати впливу прямих сонячних променів, джерел тепла, гарячих поверхонь і відкритого вогню. Температура зберігання: від +10°C до +30°C. Захищати від морозу. Перед використанням продукт слід перемішати. Не допускати до витікання з упаковки і потрапляння в навколишнє середовище. При дотриманні вищезазначених вимог відомості про яких-небудь несприятливих интеракциях відсутні. Термін зберігання продукту в умовах, що відповідають зазначеним вимогам, становить 24 місяці з дати виробництва, вказаної на упаковці.

Інформація, викладена в технічній карті, представляє основні рекомендації щодо застосування продукту, та не звільняє від обов'язку виконання робіт у відповідності з будівельними нормами і правилами техніки безпеки. В момент видання цієї технічної карти всі попередні втрачають чинність. Актуальна технічна документація продукту доступна на www.atlas.com.pl.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top