Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

D604 Euroweiss
Артикул:

Супербіла дисперсійна фарба

Объем-1
ОПИС ПРОДУКТУ

ЗАСТОСУВАННЯ

Декоративна білосніжна фарба для внутрішніх робіт. Використовується для фарбування стелі та стін з високими вимогами до білизни поверхні . Утворює білосніжне покриття, яке допускає легку вологу чистку та повторне фарбування. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, гіпсокартону, шпалер, в тому числі з волокна "рауфазер".

ВЛАСТИВОСТІ

  • білосніжна
  • матова
  • для внутрішніх робіт
  • стійка до стирання
  • висока криюча здатність

КОЛІР

Білий

СТУПІНЬ ГЛЯНЦЮ

Матова

КЛАС СТИРАННЯ

3 згідно DIN ISO 13300

ЩІЛЬНІСТЬ

1,51 кг/л

ЗВ’ЯЗУЮЧА РЕЧОВИНА

Акрилова дисперсія

СКЛАД

Акрилова дисперсія, діоксид титану, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода. Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/а, згідно директиви ЄС, становить 30 г/л (2010); даний продукт містить < 30 г/л ЛОС.

РОЗЧИННИК

Вода

НАНЕСЕННЯ

ОСНОВА

Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6-22-2001 і ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Потрібно видалити пил, залишки вапняних побілок, покриття на клейовій та масляній основі, інші забруднення. Основа повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Нерівності вирівняти шпаклівкою dufa Acryl-Spachtel. Вбираючі та крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою торговельної марки dufa. Вражені грибками місця очистити  засобом dufa Schimmelеntferner  і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

НАНЕСЕННЯ

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб) в 2 шари. При нанесенні другого шару не допускати тривалого розкатування валиком на одному місці. При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,45-0,66 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої густини і використовувати сопло 2 мм.

При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо на незначних площах використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу розбавити водою на 3%. При значних площах нанесення раціональніше використати апарат Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 при робочому тиску 200 бар. Фарбу в цьому випадку можна не розбавляти. Фарбування поверхонь в одній площині повинно вестись методом «мокрим по мокрому», без перерви у роботі.

ВИТРАТА

Витрата становить 55-90 мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об’єкті.

ОСОБЛИВОСТІ

Поверхні, які можуть пошкоджуватись мікроорганізмами, фарбувати з додаванням у фарбу антипліснявої домішки dufa Schimmelstopp.

ЧИСТКА ІНСТРУМЕНТІВ

Після закінчення робіт інструменти відразу промити водою.

ЧАС ВИСИХАННЯ

Час висихання одного шару ― 1-2 години при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання можуть змінитись. Повну міцність покриття набуває через 7 днів.

ТЕМПЕРАТУРА НАНЕСЕННЯ

Роботи виконувати при температурі основи вище +5° С і відносній вологості повітря до 80%.

КОЛЕРУВАННЯ

Можливе барвником dufa Vollton- und Abtunfarbe D230.

ДОПОВНЕННЯ

ФАСОВКА  

1 л, 2,5 л; 5 л; 10 л; 25 л

ЗБЕРІГАННЯ

У щільно закритій тарі у прохолодному, захищеному від морозу місці, при температурі від +5° С до +35° С. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 18 місяців. Дату та партію виготовлення дивись на упаковці.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top