Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

Dufa Superweiss D4
Артикул:

Суперстійка вінілова фарба

Объем-1
ОПИС ПРОДУКТУ

Застосування  

Білосніжна, суконно-матова, вологостійка, дуже економічна у витраті, з чудовою криючою здатністю. Для стін та стелі по штукатурці, бетону, гіпсу і гіпсокартону, структурним шпалерам і таке інше. Позволяє фарбувати навіть забруднені поверхні в один шар.

Властивості

  • білосніжна
  • суконно-матова
  • суперпокривна

Колір

Білий

Ступінь глянцю

Матова

Клас стирання

2 згідно DIN ISO 13300

Щільність

1,51 кг/л

Зв’язуюча речовина

Непластифікована кополімерна водна дисперсія

Склад

Діоксид титану, непластифікована кополімерна водна дисперсія, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода.  Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/а, згідно директиви ЄС, становить 30 г/л (2010); даний продукт не містить ЛОС.

Розчинник

Вода, максимум 20%

НАНЕСЕННЯ

Основа

Повинна бути твердою, чистою сухою та придатною для обробки. Нетривкі та старі клейові покриття ретельно видалити. Нерівності вирівняти шпаклівкою dufa Acryl-Spachtel. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість основ не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ – 1%. Інтенсивно вбираючі вологу або крейдяні поверхні, а також покращені штукатуркою ділянки обробити ґрунтовкою глибокого проникнення dufa Tiefgrund D14. Вражені грибками місця очистити засобом dufa Schimmelentferner і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення

Перед нанесенням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем, включаючи безповітряний спосіб «аirless». Допускається додавання у фарбу до 10% води. Витрата на один шар – 90 мл/м2, в залежності від зернистості основи. Працювати, використовуючи метод «мокрим по мокрому». Для отримання найкращого результату при фарбуванні стелі та шпалер розвести фарбу водою до 15-20%.

При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,45-0,66 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої густини і використовувати сопло 2 мм.

При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо на незначних площах використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу розбавити водою на 3%. При значних площах нанесення раціональніше використати апарат Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 при робочому тиску 200 бар. Фарбу в цьому випадку можна не розбавляти.

Витрата

Витрата на один шар – 130 мл/м2 в залежності від зернистості основи.. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Особливості

Поверхні, які можуть пошкоджуватись мікроорганізмами, фарбувати з додаванням у фарбу антипліснявої домішки dьfa Schimmelstopp.

Чистка інструментів

Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Час висихання

Час висихання до нанесення наступного шару 4-6 години. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +200 С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення

Не фарбувати при температурі основи нижче +5°С або відносній вологості повітря вище 80%.

Колерування

Барвником dufa Vollton und Abtonfarbe D230.

ДОПОВНЕННЯ

Фасовка

1 л; 2,5 л; 5 л; 10 л

Зберігання

У щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5° С до +30° С. Слід запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивитись на упаковці.

Заходи безпеки

Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми або на ґрунт.

Утилізація

Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайне будівельне сміття.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top