СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

KREISEL PUTZGRUND 330
Артикул: 8726

Універсальна ґрунтовка

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Універсальна ґрунтовка під мінеральні, акрилові, силікатні, силікатно-силіконові, силіконові та мозаїчні тонкошарові декоративні штукатурки, що виготовлена на основі дисперсії синтетичних смол. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, не зменшуючи її паропроникності. Не містить органічних розчинників. Полегшує нанесення штукатурок і збільшує їх адгезію до основи. Вирівнює поглинаючу здатність основи і зменшує витрати штукатурної маси при нанесені. Стійка до впливу атмосферних чинників. Тонується в кольори, відповідні кольоровій гамі декоративних штукатурок. Застосовується на всіх будівельних основах всередині і зовні будівель. Є складовою частиною систем утеплення ТМ KREISEL. Також застосовується для консервації фасадів на зимовий період.

Засіб призначений для підготовки основи перед нанесенням всіх видів декоративних штукатурок ТМ KREISEL.

 

ПЕРЕВАГИ
 • містить кварцевий наповнювач;
 • застосовується всередині та зовні будівель;
 • зменшує водопоглинання;
 • збільшує адгезію;
 • зменшує витрати;
 • тонується в кольори;
 • екологічно чиста.

 

СКЛАД

Дисперсія синтетичних смол, допоміжні речовини, мінеральний заповнювач, пігменти.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Густина: приблизно 1,5 г/см3
 • Умовна в’язкість за температури (20,0±0,5)°С, с, не менше: 10;
 • Час висихання за температури (20±2)°С, год, не більше: 4;
 • Стійкість до статичного впливу води за температури (20±2)°С, год, не менше: 24;
 • Паропроникність, мг/(м*год*Па), не менше: 0,04;
 • АД ДСТУ Б.В.2.7-233:2010

 

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Температура застосування (повітря, основи, матеріалів): від +5 °C до +30 °C;
 • Можливість нанесення малярних шарів або декоративних штукатурок: через 24 години після нанесення ґрунтувального засобу;
 • Колір: білий або відповідний кольору декоративної штукатурки;
 • Витрата при одноразовому нанесенні: 0,18-0,45 л/м2 залежно від поглинаючої здатності і структури поверхні, а також методу нанесення.

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути суха та міцна, очищеною від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.п., без сольових виступів. Поверхні забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, слід ретельно змити водою з додаванням детергентів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або твердою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою, і знову покрити антигрибковим засобом. Всі незначні дефекти базового армованого шару попередньо виправити нанесенням суміші для влаштування базового армованого шару (KREISEL  ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220, KREISEL  MINERALWOLLE-ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 240). Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки - захистити.

Підготовка продукту: KREISEL PUTZGRUND 330 є продуктом, готовим до використання. Перед використанням продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від +5 °С до +30 °С.

Спосіб застосування: ґрунтувальний засіб слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярської щітки, пензля або валика. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. Під час проведення ґрунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити відповідну вентиляцію.

При проведенні ґрунтувальних робіт зовні будівель, свіжопрогрунтовані поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

УПАКОВКА

Пластикові відра по 10 л, 33 шт на піддоні

 

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців від дати виробництва при умові зберігання при температурі від +5°С до +30°С в захищеному від сонячного випромінювання місці, в непошкодженій заводській упаковці.

 

УВАГА!

Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - вимити водою використовуючи мило. У разі появи подразнення - звернутися до лікаря.

 

ПРИМІТКИ

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування, а також нормативних документів, що регулюють процес виконання ґрунтувальних робіт.

Виробник гарантує відповідність ґрунтувального засобу KREISEL PUTZGRUND 330 зазначеним технічним характеристикам тільки при дотриманні правил транспортування, зберігання та інструкції з виконання робіт, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності в разі неправильного використання продукту або використання з порушеннями інструкції із застосування.

 

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top