Створюємо з любов'ю

Втілюємо з розумом

Radiator Acrylfarbe
Артикул:

АКВА-ЕМАЛЬ ДЛЯ ОПАЛЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДIВ

Объем-1
 • ШВИДКО СОХНЕ    
 • ГЛЯНСОВА
 • ТЕРМОСТIЙКА    
 • СТIЙКА ДО ПОЖОВТIННЯ
 • СТАБIЛЬНИЙ БЛИСК
 • НА ВОДНIЙ ОСНОВI

 

Властивості: біла акрилова емаль з високим глянцем, жаростійка і стійка до пожовтіння при +120°С.

 

Область застосування: для фарбування опалювальних приладів: батарей, труб систем опалення та інших металевих нагрівальних поверхонь. Також використовується як звичайна глянсова емаль для фарбування штукатурки, бетону, ДВП, алкідних покриттів, твердого ПВХ та дерева.

 

Склад: акрилатна дисперсія, діоксид титану, вода, домішки.

 

Основа: повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, іржі та покриттів, що відшаровуються. Міцні алкідні покриття зашкурити наждачкою. Незахищені металеві поверхні (залізо, сталь тощо) ретельно очистити від іржі металевою щіткою, знежирити, обробити антикорозійною ґрунтовкою на водній основі, витримати не менше 12 діб. Цинк і легкі метали знежирити, потім нанести ґрунтуючий шар емалі, розведеної водою 1:1. ПВХ очистити і зашліфувати. Мінеральні основи зміцнити ґрунтом MGF Grund M14.

 

Нанесення: пензлем, валиком, розпилювачем. Перед застосуванням ретельно перемішати.

При необхідності емаль можна розбавити водою до 5-10%, при розпиленні – до 20%. Рекомендується наносити в 2-3 шари. Не наносити при температурі нижче +7°С, а також на нагріті опалювальні прилади. Робочі інструменти промити водою відразу після виконання робіт. Витрата на один шар – 90-100 мл/м² в залежності від типу основи. Точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

 

Час висихання: від пилу – 1-2 години; на "дотик" і до нанесення наступного шару – 3-4 години; повне висихання – 8-10 годин.

 

Заходи безпеки і утилізація: зберігати в недоступному для дітей місці. Під час нанесення забезпечити провітрювання. Не вдихати пари при розпиленні! При попаданні на шкіру або в очі відразу промити водою. Не зливати в каналізацію, водойми або на поверхню ґрунту. Залишки висохлої емалі утилізуються як будівельне сміття.

 

Зберігання: в захищеному від морозу місці. Розпочаті упаковки ретельно закривати. Термін зберігання в заводській упаковці, що не розкривалася – 36 місяців. Дата виготовлення і номер партії вказані на упаковці.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top