СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Saniermittel MGF засіб для видалення цвілі
Артикул: 15389

ефективний проти цвілі і водоростей на поверхні

Властивості: видаляє цвіль і водорості на стінах, стелі, керамічній плитці, нормальних і еластичних швах, кам'яній кладці в будинку, в сауні і басейні. Має дезінфікуючий і профілактичний вплив.

Спосіб застосування: пошкоджена цвіллю або водоростями поверхня не потребує попередньої обробки. Засіб для видалення цвілі набризкати на поверхню на відстані 10-15 см.  Діє відразу. Сильно пошкоджені поверхні окропити ще раз через невеликий проміжок часу. Шви в облицюванні керамічної плитки і еластичні шви промити великою кількістю холодної води із застосуванням щітки через 10 хвилин після нанесення засобу. Після використання відкрутити розпилюючий пристрій і ретельно прополоскати в холодній воді. На керамічних плитках, які мають поверхневі ушкодження, можливі зміни кольору.


Зберігання: у прохолодному темному місці, у вертикальному положенні, в щільно закритій упаковці. Не заморожувати!


Заходи безпеки і утилізація: берегти від дітей. Подразнює очі і шкіру. При попаданні в очі відразу промити водою і звернутися до лікаря. Не вдихати пари при розпилюванні. Приміщення добре провітрювати. При роботі з продуктом використовувати захисні рукавички, окуляри. Випадкові бризки відразу змити водою. Засіб не придатний для обробки рослин, текстильних тканин і необроблених металів. Не застосовувати в поєднанні з іншими продуктами. Прохання здавати на переробку тільки пусту упаковку. Залишки засобу можуть бути утилізовані як звичайне будівельне сміття. 


Термін зберігання: гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці 3 роки. Дата виготовлення і номер партії вказані на упаковці.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top