СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Пластифікатор тепла підлога MGF
Артикул:

Для всіх видів цементних розчинів і бетонів з метою поліпшення їх технологічних властивостей при влаштуванні підлог

Объем-1

- для теплих підлог

- для промислових підлог

- краща теплопроводність 

- висока пластичність

- водоутримуючий

- для внутрішніх та зовнішніх робіт

 

Застосування та характеристика

Для всіх видів цементних розчинів і бетонів з метою поліпшення їх технологічних властивостей при влаштуванні підлог. Підвищує теплопровідність стяжки;  запобігає процесу осідання розчинної і бетонної сумішей, покращує їх пластичність і рухливість, завдяки чому полегшує процес вирівнювання стяжки. Збільшує термін експлуатації виробів з розчину і бетону. Значно збільшує теплопередачу за рахунок збільшення щільності стяжки та дозволяє наносити її тонкими шарами. Витримує температурні коливання; підвищує морозостійкість.

 

Склад

Високомолекулярні аніонні полімери, допоміжні речовини.

 

Виконання робіт

Перед використанням ретельно перемішати; пластифiкатор розвести у 50% рекомендованоi  кiлькостi води та знову ретельно перемiшати.  Поступово влити в бетонну або розчинну суміш. Іншу  кількість води заливати порціями до досягнення необхідної пластичності суміші. Час перемішування залежить від виду бетонозмішувача і необхідного ступеню однорідності суміші. Не вводити в суху суміш! Температура застосування: від +5°С до +30°С.

 

Дозування

0,75 - 1,5% від кількості цементу; оптимальне дозування визначається пробним шляхом в залежності від застосовуваних матеріалів і їх співвідношення. Для поліпшення якості і довговічності стяжки «тепла підлога», рекомендуємо в цементно-піщаний розчин вводити фіброволокно.

 

Заходи безпеки і утилізація

Зберігати в недоступному для дітей місці. Відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Пожежо- та вибухобезпечний, відповідає 4 класу небезпечності; при використанні слід дотримуватися норм охорони і гігієни праці. Не допускати контакту зі шкірою, очима. Не виливати пластифiкатор в каналізацію, водойми чи на ґрунт.

 

Зберігання

У щільно закритій тарі при температурі від +5°C до +35°С.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці .

При замерзанні повільно розморозити при кімнатній температурі без використання додаткового підігріву.

Дату та партію виготовлення дивись на упаковці.

 

ДСТУ Б В.2.7-233:2010: ґрунтовка Р.MGF.1.П.ЗК

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top