СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Пластифікатор протиморозний MGF
Артикул:

пiдвищує морозостiйкiсть, полегшує роботу з розчином, висока пластичнiсть розчину, прискорює кiнцеву мiцнiсть, для зовнішніх та внутрішніх робіт

Объем-1
Застосування та характеристика

для всіх видів цементних розчинів; в тому числі для мурувальних розчинів, та бетонів з метою поліпшення їх технологічних властивостей,  в тому числі і для сухих будівельних сумішей: клеїв для плиток, для газобетонних блоків, для піно- і шлакоблоків, штукатурок, стяжок, кладочних розчинів  і  т. ін. Застосовується  при температурах повітря від -15 С до + 40 С.

 

Склад

Розчин неорганічних солей, спеціальні пластифікуючі домішки.

 

Виконання робіт

Перед використанням ретельно перемішати. Зменшити кількість води замішування мінімум на 20-30%. Пластифікатор  вводити одразу з водою замішування, враховуючи, що він - це теж водний розчин. Воду при необхідності додавати невеликими кількостями. Температура розчину або бетону перед заливкою повинна бути не нижче +5-+10°С, для цього приготування ведеться підігрітими компонентами та водою. При виконанні робіт дотримуватись загальних правил згідно з ДСТУ-Н Б В.2.7-175:2008 та EN 206-1. Зокрема необхідно витримати відлиті конструкції при температурі +10°С до досягненню бетоном 40% міцності від проектної, як правило це 3 дні, також необхідно утеплювати опалубку і конструкції. Температура повітря при застосуванні: від -15°С до +40°С. Можливе незначне збільшення термінів схоплювання бетонних і розчинних сумішей щодо сумішей без пластифікатору. 

 

Дозування
Температура пiд час виконання робiт, °С Дозування за умов догляду за бетоном (електронагрiв i т.п.), % вiд маси цементу Дозування в умовах вiдкритого полiгону, % вiд маси цементу
до - 5 1 1.5
до -10 1.5 2.5
до -15 2 3

 

Заходи безпеки і утилізація

Зберігати в недоступному для дітей місці. Відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Пожежо- та вибухобезпечний, відповідає 4 класу небезпечності; при використанні слід дотримуватися норм охорони і гігієни праці. Не допускати контакту зі шкірою, очима. Не виливати пластифікатор в каналізацію, водойми чи на ґрунт.

 

Зберігання

У щільно закритій тарі при температурі від +5°C до +35°С.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці - 2 роки.

За умов зберігання при температурі нижче +5°C  можлива кристалізація та випадіння осаду, що не впливає на якiсть продукту.

Дату та партію виготовлення дивись на упаковці.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top