Наш успіх – у задоволенні потреб клієнта

Група компаній Grico Group – одна з найбільших компаній на Західній Україні, що пропонує якісні будівельно-оздоблювальні матеріали від провідних українських та закордонних виробників. Уже понад 20 років ми втілюємо грандіозні плани та ідеї тисяч людей не лише в Чернівцях, а й по всій Україні. Адже у Grico Group можна знайти практично будь-який будматеріал за доступною ціною з максимально швидкою доставкою.

Наше завдання – допомогти вам

Ми віримо в те, що купівля матеріалів для будівництва може бути не лише швидкою, а й приємною. І наш колектив робить усе для цього. Експертна сервісна підтримка, допомога у виборі та індивідуальний підхід до кожного допоможуть вам знайти саме той матеріал, який треба, без зайвих хвилювань та даремної трати часу.

Започаткувавши в регіоні тенденцію до використання високоякісних будівельно-оздоблювальних матеріалів та впроваджуючи інноваційні технології в будівництві, група компаній Grico Group постійно продовжує вдосконалювати асортимент. Ми пропонуємо низку ексклюзивних товарів, які значно вирізняються з-поміж інших оптимальним поєднанням ціни та якості, естетичними властивостями і є екологічно безпечними при використанні.

Grico Group є ексклюзивним представником на території України таким торгових марок:

  • Gard
  • Profpur
  • Patron
  • Artego
  • SilverStone

Однак ми кардинально відрізняємося від інших будівельних супермаркетів. В основі нашої діяльності – не лише продаж, а й надання комплексу послуг, необхідних клієнтам. Так, наші працівники допоможуть підібрати оптимальний товар, розібратися з його властивостями та технологією використання, підкажуть, чим його можна замінити у разі потреби. Окрім того, вам не доведеться самостійно розраховувати кількість матеріалів та перейматися про доставку – це можемо зробити ми.

Наша місія:

«Ми – команда професіоналів, що досягає успіху завдяки задоволенню потреб клієнтів»

Основні напрямки розвитку групи компаній Grico Group

map

Гуртовий продаж (активні продажі по Західній Україні, міжрегіональні продажі по всій Україні);

shopping_cart

Гуртово-роздрібні продажі через власну торгову мережу (9 торгівельних точок, 1 декор-студія);

apartment

Обслуговування об’єктів будівництва;

language

Здійснення зовнішньоекономічної діяльності (системна співпраця з партнерами із Туреччини, Білорусі, Польщі, Словаччини, Данії, Молдови, Китаю, Естонії, Німеччини, Італії, Бельгії та Румунії).

У нашому розпорядженні 3000 м² складських приміщень, що забезпечують зберігання різних груп товарів, відповідно до технічних вимог. Власний автопарк та залізнична колія дозволяють швидко та ефективно постачати та відвантажувати вітчизняні та закордонні товари безпосередньо на склад.

Наша діяльність

Наша діяльність побудована на дотриманні чотирьох основних принципів:

filter_1

Повага до кожного;

filter_2

Колектив – твоя друга сім’я;

filter_3

Клієнту – найкраще обслуговування;

filter_4

Прагнення до досконалості у своїй роботі.

Інтернет-магазин: швидко, якісно, надійно

Так, ми вдосконалюємося з кожним роком. Тепер, окрім офлайн-магазинів, де товар можна протестувати, ми відкрили ще й інтернет-магазин. Ми віримо, що життя може бути простішим, а пошук потрібних матеріалів – зручнішим та швидшим. Наш інтернет-магазин допоможе знайти потрібну річ без зайвих клопотів, не витрачаючи часу на пошуки. Звісно, якщо ви не впевнені у виборі – можете сміливо телефонувати або звертатися до консультантів онлайн – вони радо допоможуть розібратися з проблемою та підкажуть оптимальне рішення. Тут, як і у звичайних магазинах, можна замовити будь-який товар з доставкою.


На сьогодні Grico Group — це стабільна компанія, для якої найважливішим є результат. Тобто визнання клієнтів, партнерів та репутація надійної конкурентоспроможної структури, відкритої до нових проектів та співпраці.