СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

KREISEL FLIESS-BODENSPACHTEL 412
Артикул: 9126

Самовирівнювальна суміш для підлоги, 3-15 мм (6 годин)

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш заводського виготовлення, що складається з  мінеральних в'яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Не містить казеїн. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розприділяється по робочій поверхні. При затвердінні, практично, не дає усадки, характеризується середньою міцністю. Використовується для усунення дефектів, досягнення горизонтального рівня, усунення нерівностей і шорсткостей підлог.

Суміш призначена для ручного виконання вирівнюючого шару товщиною від 3 до 15 мм. Для внутрішніх робіт. Може бути застосована для вирівнювання поверхні як у випадку нових, так і ремонтованих підлог та інших елементів. Сфера застосування: громадське та житлове будівництво. Підходить для укладання на міцних, несучих цементних та бетонних основах (наприклад KREISEL ESTRICH-BETON 440, або KREISEL ESTRICH-BETON 441).

 

ПЕРЕВАГИ
 • товщина шару 3-15 мм;
 • міцність на стиск 15 МПа;
 • висока міцність зчеплення з основою;
 • для сухих та вологих приміщень;
 • зручна в застосуванні;
 • екологічно чиста;
 • технологічне пересування через 6 годин.

 

СКЛАД

Портландцемент, мінеральні заповнювачі, модифікуючі добавки;

 

 • Технічні характеристики
 • Насипна щільність сухої суміші: орієнтовно 1,30 г/см³;
 • Міцність на стиск через 28 діб: >15 МПа;
 • Міцність на згин через 28 діб: >4 МПа;
 • Коефіцієнт теплопровідності, λ (табличне значення): < 1,17 Вт/(м*К);
 • Зернистість: до 0,5 мм;
 • Ц.2.ПР1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Ґрунтувальні засоби: TIEFGRUND-LMF 301;
 • Температура застосування (повітря, основи, матеріалів): від +5 °С до +30 °С;
 • Час придатності до використання після змішування з водою: приблизно 30 хвилин (при температурі + 20 °С і вологості повітря 60%);
 • Товщина шару: 3-15 мм;
 • Можливість технічного пересування: не раніше ніж через 6 годин (при температурі + 20 °С і вологості повітря 60%);
 • Можливість влаштування наступних шарів покриття: орієнтовно через 7 діб (залежно від умов набору міцності);
 • Колір: сірий;
 • Витрата: приблизно 1,5 кг на 1 м2 при товщині шару 1 мм;
 • Пропорції змішування з водою: 5,5 л води на 25 кг сухої суміші.

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Підготовка поверхні: підготовка основи проводиться згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ Н Б В 2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною (не нижче міцності покриття, на стиск: не менше 20 МПа), без видимих руйнувань, очищеною від бруду, пилу, мастил, жиру, моху і помітного відшарування покриттів або залишків старої фарби. Категорично не допускається наявність гіпсових включень на поверхні основи. Неміцні та нестабільні ділянки основи видалити. Водопоглинаючі основи, а також основи, що утворюють пил, заґрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND-LMF 301.

Перед виливанням суміші слід захистити деформаційні шви так, щоб в них не потрапила нівелірмаса і виконати дилатаційні шви, що відокремлюють заливку від стін та інших елементів,  застосовуючи спеціальну компенсаційну стрічку або ж смуги пінополістиролу.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати.  У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену масу слід виливати вручну на попередньо проґрунтовану поверхню. Роботи рекомендується починати від стіни, що розташована найдалі від входу в приміщення та виконувати безперервним методом до повного закриття поверхні основи. Заливку проводити смугами шириною приблизно 40 см. В разі виконання робіт в приміщеннях великої площі, рекомендується виділити розділовими профілями робочі поля (шириною 3-6 метрів, залежно від швидкості виливання маси). Вилиту масу необхідно розподілити за допомогою сталевої гладилки, а потім видалити повітря, використовуючи голчастий валик. Рівень розчинової суміші можна встановити, застосовуючи маяки, зроблені самостійно з дроту або використовуючи вкручені в основу дюбелі, головки яких будуть визначати рівень. Якщо основа має деформаційні шви, то в шарі нівелірмаси їх необхідно влаштувати в тих самих місцях, за таким же принципом слід влаштувати розширювальні шви. Свіжоукладену розчинову суміш слід захищати від передчасного висихання (зменшити інтенсивність опалення, захистити від сонячного випромінювання, протягів, усунути надмірну сухість повітря). Такі умови також необхідно створити в ході проведення робіт.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

УПАКОВКА

Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті.

 

ГАРАНТІЙНИЙ ЗБЕРІГАННЯ

12 місяців від дати виробництва при умові зберігання в сухому місці в непошкодженій заводській упаковці.

 

УВАГА!

Продукт після змішування з водою проявляє лужну реакцію. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. При попаданні в очі - ретельно промити чистою водою та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - вимити водою використовуючи мило. У разі появи подразнення - звернутися до лікаря.

 

ПРИМІТКИ

При виконанні робіт рекомендується дотримуватися вимог актуальної інструкції із застосування, а також нормативних документів, що регулюють процес виконання робіт з влаштування підлог.

Виробник гарантує відповідність будівельної суміші KREISEL FLIESS-BODENSPACHTEL 412 зазначеним технічним характеристикам тільки при дотриманні правил транспортування, зберігання та інструкції з виконання робіт, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності в разі неправильного використання продукту або використання з порушеннями інструкції із застосування.

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top