СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

Knauf Уніфлотт
Артикул:

Гіпсова шпаклівка для ручного нанесення.

вага

Галузь застосування

КНАУФ-Уніфлот - суха шпаклювальна суміш для внутрішнього застосування на основі високоміцного гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для закладення стиків Кнауф-листів (ГКЛ) з напівкруглої кромкою (ПЛУК) без використання армуючої стрічки, стиків листів ГКЛ з іншими видами крайок із застосуванням армуючої ленти.

Упаковка і зберігання

Суміш фасується в паперові мішки по 25 і 5 кг.

Мішки зберігати в сухих приміщеннях на дерев'яних піддонах. Матеріал в пошкоджених мішках використовувати в першу чергу. Термін зберігання в непошкодженій упаковці - 9 місяців.

Підготовка поверхні

КНАУФ-листи повинні бути міцно закріплені на несучій основі (каркасі).

При шпаклюванні стиків ГКЛ, утворених обрізів крайками зі знятою фаскою, обробити кромки грунтовкою Кнауф-Тіфенгрунд.

Після нанесення дати грунтовці висохнути (хв. 3 години). Не допускати запилення загрунтованной поверхні.

При шпаклюванні стиків ГКЛ, утворених поздовжніми необрізними крайками, очистити поверхню стиків від пилу без зволоження

Приготування розчину

Засипати суху шпаклювальну суміш в ємність з чистою холодною водою, рівномірно розподіляючи по поверхні до появи сухих «острівців» (приблизно 1 кг шпаклівки на 0,5 л води). Для набухання залишати не потрібно. Перемішати шпателем-кельмою до отримання однорідної сметаноподібної консистенції, не додаючи більше сухої суміші.

Температура води для замішування сухої суміші повинна бути в межах від +5 до +30 ° С. Тепліша вода погіршує водоутримуючу здатність шпаклювального розчину і може стати причиною утворення тріщин на шпаклевке.Не допускається додавання в шпаклювальну суміш інших компонентів, так як це веде до значного погіршення її властивостей!

Загуснув розчин шпаклівки не використовувати, додавання води і перемішування не забезпечують відновлення його робочих властивостей. Забруднені ємності та інструменти сприяють скороченню тривалості можливого застосування матеріалу.

Тривалість збереження робочих властивостей розчину шпаклівки до початку загустіння - не менше 45 хвилин.

Порядок робіт

Послідовність операцій при формуванні стику:

- Нанесення першого шару шпаклівки;

- Укладання паперової армуючої стрічки на шар шпаклівки за допомогою вдавлення шпателем, не допускаючи при цьому утворення складок і бульбашок;

- Нанесення вирівнюючого шару шпаклівки на затверділий і висохлий перший шар.

При закладенні стику, утвореного кромкою ПЛУК, армована стрічка не використовується. Шпаклювання виконувати за допомогою шпателя шириною ~ 150 мм, бажано з рукояткою, пристосованою для загвинчування виступаючих шурупів, що дозволяє при шпаклюванні оперативно усувати можливі дефекти монтажу.

Рекомендується працювати широким (20 см) шпателем з викруткою на рукоятці. Заповнити стики, вдавлюючи матеріал шпателем. Після невеликої витримки (приблизно через 50 хвилин) зняти надлишки матеріалу в місцях появи потовщень і загладити. Місця установки шурупів також шпаклювати в 2 проходу.

Рекомендації

Після затвердіння і висихання шпаклівки нерівності видалити за допомогою шліфувального інструменту (терки з шліфувальною сіткою). Для високоякісного фарбування на зашпакльовану поверхню слід нанести шар фінішної шпаклівки, наприклад, КНАУФ Ротбанд-Фініш, КНАУФ Мульти-фініш.

Перед нанесенням декоративного покриття (фарби, шпалер, декоративної штукатурки) зашпакльовану поверхню обробити грунтовкою Кнауф-Тіфенгрунд. При облицюванні керамічною плиткою ділянок поверхні КНАУФ-листів, на які потрапляє вода, потрібно нанесення гідроізоляції КНАУФ-флехендіхт.

Всі використовувані в процесі роботи інструменти і ємності повинні бути виготовлені з нержавіючих матеріалов.Оборудованіе і інструменти після закінчення робіт слід негайно промити водою.

 

ГІПСОВІ СУХІ СУМІШІ МОЖУТЬ БУТИ РІЗНОГО КОЛЬОРУ - ВІД БІЛОГО ДО СІРОГО І НАВІТЬ РОЖЕВОГО. Це пояснюється наявністю ПРИРОДНИХ ДОМІШОК У гіпсовому камені. КОЛІР СУМІШІ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ЇЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

  • Email office.grico@gmail.com
  • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
    Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
  • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top