СТВОРЮЄМО З ЛЮБОВ’Ю

ВТІЛЮЄМО З РОЗУМОМ

ISOVER Теплий Дім плита
Артикул:

Універсальна теплоізоляція в плитах для утеплення скатних покрівель, мансард, зовнішніх стін, перегородок, підвісних стель.

Модифікація исходн

 

 • ISOVER Теплий Дім Плита - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Матеріал виготовляється з природних компонентів - пісок, сода, вапняк.
 • ISOVER Теплий Дім Плита відповідає всім гігієнічним нормам та має необхідні гігієнічні сертифікати. Дозволяється використовувати в дитячих та медичних установах.
 • ISOVER Теплий Дім Плита застосовується для утеплення зовнішніх стін, скатних покрівель та мансард, перегородок, підвісних стель.
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ
 • Забезпечує надійний теплозахист завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності.
 • Відноситься до групи негорючих матеріалів (НГ): не горить і не підтримує горіння.
 • Якість продукції контролюється відповідно до європейського стандарту EN 13162, міжнародного стандарту ISO 9001 та стандарту групи «Сен-Гобен».
 • Безперешкодно пропускає пару та сприяє виходу вологи з конструкції.
 • Безпечний для здоров’я людей та навколишнього середовища.
 • Надійно захистить від шуму.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
Тип матеріалу плита
Теплопровідність λ10 Вт/(м·К), не більше                 0,038           
Група горючості НГ
Товщина, мм 50 100
Довжина, мм 1170
Ширина, мм 610
Кількість в упаковці, кв.м 10 5
Кількість плит в упаковці, шт 14 7
ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Розкриття упаковки ISOVER

Упаковку рекомендовано розкривати на твердій чистій поверхні, безпосередньо поруч з місцем установки.

Установка ISOVER

Ізоляцію ріжуть гострим ножем на твердій чистій поверхні. При використанні електричного різця необхідно використовувати вакуумний колектор пилу.

Вентиляція під час роботи з ISOVER

За правильно організованої вентиляції кількість пилу у приміщенні зменшується. Під час роботи в надзвичайно запилених умовах необхідно використовувати вакуумний колектор пилу. Якщо це неможливо, використовуйте захисний одяг та респіраторну маску.

Відходи та прибирання після роботи з ISOVER

Відходи, що утворюються під час роботи з ізоляцією, необхідно збирати до пакетів для сміття. Прибирання краще проводити за допомогою вакуумного пилососа або змоченим у воді віником таким чином, щоб не допустити утворення пилу.

Завершення роботи з ISOVER

Коли робота завершена, промийте шкіру холодною водою, не витираючи руки одна об одну до тих пір, поки повністю не змиється пил. Після роботи в надзви- чайно запилених умовах необхідно прийняти душ та змінити одяг. Робочий одяг повинен пратися окремо від звичайного одягу.

Екіпірування під час роботи з ISOVER

Робочі рукавички захистять шкіру від подразнення. Якщо під час установки

ізоляції до очей може потрапити пил, наприклад, під час монтажу ізоляції над головою, вдягніть головний убір та захисні окуляри. Під час надзвичайно складних

умов роботи використовуйте респіраторну маску.

Як зберігати матеріали ISOVER

Упаковки з ізоляцією краще зберігати в сухому закритому місці – захищати від дощу, вітру, снігу та ударів. Якщо ізоляція зберігається на вулиці, наприклад, на будівельному майданчику, вона повинна бути складена на палеті та не контактувати з землею. При складанні упаковок одна на одну вони повинні розміщатися таким чином, щоб стрілка «верх» на упаковці була направлена нагору. Упаковку з ізоляцією слід розкривати безпосередньо перед її установкою. Це істотно знизить ризик пошкодження матеріалу. Якщо Ви обережно розкриєте стиснуту упаковку ISOVER, то отримаєте зручний пакет для збору відходів матеріалу та іншого будівельного сміття.

 

 

Ще немає відгуків

Про нас

ТОВ «Гріко» – це компанія, що динамічно розвивається та пропонує широкий спектр товарів для будівництва, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. Знаходячись у місті Чернівці, ми пропонуємо високоякісну продукцію та обслуговуємо клієнтів по всій Україні, враховуючи їх специфіку та напрямок діяльності.

Контакти

 • Email office.grico@gmail.com
 • Офіс +38 (0372) 58-43-43 
  Відділ продажу +38 (099) 205-94-18
 • Адреса Україна, м. Чернівці, вул. Миколаївська, 40
Top