Гарантія якості

Всі товари, які пропонуються на сайті Gico Group, сертифіковані на території України. Також товари мають гарантію і від виробника.

Перед тим, як приступити до використання того чи іншого матеріалу, радимо уважно ознайомитися з інструкцією. Дотримання правил і умов експлуатації допоможе уникнути непередбачених наслідків необдуманого чи неправильного використання.

Політика закупівель Grico Group

У Grico Group представлені товари високої якості, відбір яких проводить команда професійних фахівців в сфері закупівлі і експертизи. Наша система контролю якості включає в себе кілька важливих принципів:

check_box

Відбір постачальників. Ми працюємо з надійними постачальниками, які можуть запропонувати привабливий рівень цін і гарантувати якість всіх товарів.

check_box

Товарна експертиза. Перед закупівлею нових товарів експерти Grico Group отримують зразки і роблять професійну експертизу на відповідність стандартам безпеки і заявленим характеристиками.

check_box

Европейські стандарти. У своїй роботі ми орієнтуємося на кращі магазини і використовуємо високі стандарти при оцінці якості товарів і рівня сервісу.

check_box

Логістика. Починаючи з моменту надходження товарів на наш склад і до моменту упаковки і відправки замовлень клієнтам, ми відповідаємо за дотримання умов їх зберігання і транспортування.

check_box

Клієнтський сервіс. Grico Group постійно відстежує рівень задоволеності клієнтів їх покупками і рівнем обслуговування, а також намагається перевершити їх очікування.

Замовляйте 24/7

B Grico Group будь-який товар можна придбати цілодобово. Якщо клієнту потрібен пінопласт чи гіпсокартон, до прикладу, на ранок - не проблема. Залиште заявку на сайті і її оформлять упродовж кількох годин і зв’яжуться з замовником. 

За необхідності, наші фахівці допоможуть з вибором товару, відповідно до побажань клієнта.