event_seat

Ми подбаємо про ваш комфорт!

Навіщо перейматися про зайве, якщо можна просто довіритися професіоналам? Група компаній «Гріко», окрім широкого спектру будівельних матеріалів відомих виробників, надає низку послуг, аби максимально полегшити клієнту вибір та зекономити час.

support_agent

Професійні консультації

Наше основне завдання – допомогти клієнту. Тому продавці-консультанти Grico Group зроблять все можливе, аби спростити процедуру пошуку товару. Наші працівники з’ясують, що вам необхідно, та запропонують оптимальний варіант, який підійде за ціною та характеристиками. Все для того, аби клієнту було максимально комфортно.

engineering

Виїзд менеджера на об'єкт

Краще один раз побачити, аніж сотню разів почути. Якщо ви й гадки не маєте, які матеріали та скільки їх потрібно для об’єкта, - не біда. Наші менеджери можуть приїхати безпосередньо на об’єкт, аби ознайомитися з ним, і підібрати потрібні для проекту матеріали. У такому разі ви не витрачаєте часу на пошуки фахівців, які готові надати весь перелік потрібних будматеріалів, та пошук самих матеріалів.

local_shipping

Доставка товарів на замовлення

Ви придбали товар, але геть забули про доставку? Не переймайтеся цим – ми привеземо всі будівельні матеріали на замовлення якнайшвидше. Детальніше про доставку читайте тут.

palette

Тонування фарб і штукатурок

Маслиновий ліс, дерево кориці та карамельний пил – це лише незначна частина відтінків з дивним звучанням, які можуть докорінно змінити ваш інтер’єр. Однак замість того, щоб витрачати час на пошуки відповідної фарби чи штукатурки, значно простіше їх тонувати. Колірувальна студія Grico Group дозволяє отримати практично необмежену кількість відтінків фарб та штукатурок, котрі задовільнять фантазію навіть найвибагливішого клієнта. Все, що потрібно зробити замовнику, - обрати фарбу чи штукатурку з нашого асортименту (ми коліруємо продукцію Śniezka, düfa, Kreisel, MGF та низку інших) і потрібний колір з палітри. Оскільки колірування відбувається на сучасному обладнанні, якщо ви навіть через деякий час забажаєте отримати такий же колір, проблем з невідповідністю відтінків не виникне. Адже матеріал колірується автоматично, шляхом присвоєння йому унікального коду.  Єдине, що потрібно, - запам’ятати цей код: 😀

apartment

Комплектація об'єктів будівництва

Ми також надаємо послуги комплектації об'єктів будівництва. Весь шлях від заявки до відвантаження товару вас буде супроводжувати надійний менеджер нашої компанії. Він розбереться в усіх деталях замовлення, допоможе з підбором, знайде потрібні матеріали, навіть якщо їх немає на складі, організовує оперативну доставку на об’єкт та без проблем зробить розрахунок за кресленням. Що суттєво заощадить ваш час та сили.

Тому проведіть краще час з рідними або в задоволення для себе – а про підбір матеріалів, розрахунки, креслення, тонування, доставку та інше, – подбаємо ми ❤️